Nie istnieje jeden model piękna, ale każdy z nas ma określoną wizję własnej osoby w tym idealnym dla siebie wydaniu. W obecnych czasach możemy skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie, poprawić swój wygląd bez obciążających psychicznie i czasowo wyjazdów za granicę. Polska ma wspaniałych specjalistów!
Chcemy czuć się komfortowo we własnym ciele, z zadowoleniem patrzeć co rano w lustro i czuć się pewnie w sypialni. Zabiegi medycyny estetycznej nie są już tematem tabu ani nie są powodem do tłumaczenia się komukolwiek z podejmowanych decyzji dotyczących korzystania z tego rodzaju zabiegów.

Jak wybrać odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej

Być może ostatnio czujesz się gorzej i chcesz poprawić coś w swoim wyglądzie, ale nie wiesz dokładnie co. A może od lat masz skrywane kompleksy i konkretne oczekiwania, co do efektu finalnego, ale nie wiesz od czego zacząć drogę metamorfozy?

Droga do satysfakcji powinna rozpocząć się od wyboru kliniki medycyny estetycznej. Może to być klinika w Twojej najbliższej okolicy, w Twoim województwie lub w dalszej lokalizacji. Niekiedy ważniejsze od lokalizacji placówki jest doświadczenie kadry, wszechstronność zespołu lub możliwość poddania się zabiegom medycyny estetycznej także w weekendy lub popołudniami!

Dla kogo są zabiegi medycyny estetycznej w Olsztynie

Nasza placówka znajduje się w Olsztynie, co nie znaczy, że wszyscy nasi pacjenci pochodzą z tego miasta lub z województwa warmińsko-mazurskiego.

Według map Google, Olsztyn leży w odległości od stolic innych województw w odległości od 169 km (w przypadku Gdańska) do 241 km (w przypadku Białegostoku). To dogodne położenie sprawia, że pomagamy osobom z całego kraju.

Pacjentom z całej Polski, ale i zza granicy oferujemy możliwość kwalifikacji online do zabiegów medycyny estetycznej. Usługa ta dotyczy konsultacji do zabiegów modelowania ust lub plastyki powiek. Przyznasz, że jest to ogromne ułatwienie? Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i przesłać parę zdjęć, aby skorzystać z tego rodzaju kwalifikacji.

Popularne zabiegi medycyny estetycznej

W naszej placówce w Olsztynie oferujemy kilkadziesiąt różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała. Poniżej przeczytasz o kilku z nich.

  • Toksyna botulinowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, nie tylko w naszym gabinecie, ale i na całym świecie. Dobrze podana toksyna botulinowa nie spowoduje przerysowanego efektu! Jest to zabieg szybki, prawie bezbolesny i w pełni odwracalny. Chociaż w internecie można spotkać się z opiniami osób, które poddały się temu zabiegowi “gdzieś kiedyś” i narzekały na uczucie “zamrożonego” czoła lub opadającej brwi, nie zrażaj się z tych powodów do toksyny. Pamiętaj, że botoks to lek i tylko lekarz posiada uprawnienia do tego, by go podać. Podczas konsultacji w naszym gabinecie w Olsztynie, pokażemy Tobie zdjęcia przed i po zabiegach naszych pacjentów, porozmawiamy o Twoich obawach i oczekiwaniach. Toksyna botulinowa to nie tylko świetna propozycja na zmarszczki mimiczne i napięciowe bóle głowy. Botoks świetnie sprawdza się także w leczeniu bruksizmu i nadpotliwości.
  • Plastyka powiek, zabieg który kiedyś kojarzył się wyłącznie z estetyką, dziś jest traktowany na równi z zabiegami leczniczymi. Nadmiar skóry na górnej powiece może zaburzać pole widzenia, wpływać na bóle głowy i schorzenia kręgosłupa. Podczas plastyki i korekcji powiek specjalista usunie nadmiar tkanki w znieczuleniu miejscowym. Zabieg plastyki powiek trwa do dwóch godzin.
  • Liposukcja podbródka to inny bardzo często wykonywany przez nas zabieg. Podwójny podbródek może wynikać nie tylko z nagromadzonej tkanki tłuszczowej i nadwagi, ale i z wad postawy lub naturalnego procesu starzenia się i opadania owalu twarzy. Podczas wykonywania tego zabiegu medycyny estetycznej w naszej olsztyńskiej placówce lekarz usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej przy pomocy specjalistycznej kaniuli oraz strzykawki z podciśnieniem. Uzupełnieniem liposukcji mogą być nici liftingujące PDO i PLLA, które poprzez stymulację produkcji włókien kolagenowych, poprawią jędrność i gęstość skóry podbródka. Nie martw się przebiegiem zabiegu. Wszystko zostanie z Tobą uzgodnione i wytłumaczone. Spokój pacjenta jest dla nas ogromnie ważny!
  • Usuwanie blizn poporodowych to zabieg, który staje się coraz bardziej popularny. Dzięki nam pacjentki odzyskują pewność siebie i uśmiechają się do lustra. Wskazaniem do poddania się temu zabiegowi medycyny estetycznej jest nie tylko poprawa wyglądu blizny po nacięciu krocza. Kobiety, które przeszły zabieg usuwania blizn poporodowych chwalą go za poprawę elastyczności tkanek, zwiększenie poziomu nawilżenia miejsc intymnych i zadowolenia ze współżycia. Oferujemy kilka metod usuwania tych blizn: laserowo lub ostrzykiwanie osoczem bądź tłuszczem pacjentki. Okolice intymne są dla nas tak samo naturalne jak każda inna okolica ciała i twarzy. Naprawdę, nie musisz stresować się przed spotkaniem z nami!

To niektóre z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej w Olsztynie, jak i w całym kraju. Zapraszamy Cię do konsultacji, podczas której zaproponujemy plan leczenia.