Mediraty

Zabiegi odmładzające – poznaj sekret piękna w naszej klinice w Olsztynie

Nie istnieje jeden model piękna, ale z pewnością każdy z nas ma wizję swojego wyglądu w idealnym dla siebie wydaniu. W obecnych można bezpiecznie i skutecznie poprawić swoją urodę, po to, by czuć się komfortowo we własnym ciele i z zadowoleniem patrzeć co rano w lustro, a nawet czuć się pewnie w sypialni. Zabiegi medycyny estetycznej nie są już tematem tabu ani powodem do tłumaczenia się komukolwiek z podejmowanych decyzji. Obniżone samopoczucie z powodu własnej aparycji, skrywane przez lata kompleksy, poważne problemy zdrowotne związane z wyglądem – niezależnie od przyczyny, tutaj uzyskasz kompleksową pomoc.

Modelowanie twarzy, ciała i inne zabiegi – Olsztyn

Pragniesz odmienić wygląd swojej cery, a może konkretnej partii ciała? Nasza oferta jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie tu własną drogę do uzyskania satysfakcji z wyglądu swojego ciała. Proponujemy zarówno zabiegi odchudzające, jak i odmładzające, korygujące i inne. Nasz personel to wysoce wykwalifikowani specjaliści, a oddanie się w ich ręce jest gwarancją bezpieczeństwa. Klinika BClinique jest zlokalizowana w takim mieście jak Olsztyn. Dla Państwa wygody jest czynna w godzinach popołudniowych i w soboty.

Dla kogo są zabiegi odmładzające oraz inne w Olsztynie?

Oferujemy zarówno zupełnie bezinwazyjne, jak i chirurgiczne zabiegi medycyny estetycznej. Nasza lista usług to zabiegi na cellulit, zmarszczki twarzy, z zakresu ginekologii estetycznej i wiele więcej. Nasza Klinika położona jest w Olsztynie. Większość naszych Pacjentów pochodzi z tego miasta lub okolic, ale tak dogodne położenie sprawia, że służymy także osobom z całego kraju, a nawet zza granicy. Wykonujemy kwalifikacje online do usług medycyny estetycznej. Usługa ta dotyczy konsultacji w kwestii takiej jak modelowanie twarzy – np. korekcji owalu ust czy plastyki powiek. Jest to ogromne ułatwienie, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i przesłać parę zdjęć, aby skorzystać z tego rodzaju kwalifikacji. By uzyskać pożądany efekt, często korzystamy z różnorodnych metod. Dla przykładu, wykonując zabiegi na cellulit, możemy użyć metod, takich jak HIFU czy mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

Popularne zabiegi medycyny estetycznej

W naszej placówce w Olsztynie oferujemy kilkadziesiąt różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała. Poniżej przeczytasz o kilku z nich.

  • Toksyna botulinowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, nie tylko w naszym gabinecie, ale i na całym świecie. Dobrze podana toksyna botulinowa nie spowoduje przerysowanego efektu. Jest to zabieg szybki, prawie bezbolesny i w pełni odwracalny. Większość internetowych opinii o tym zabiegu pochodzi od osób, które trafiły na nieprofesjonalną placówkę medycyny estetycznej. Botoks to lek i tylko lekarz posiada uprawnienia do tego, by go podać. Podczas konsultacji w naszym gabinecie w Olsztynie, pokażemy każdemu zdjęcia przed i po zabiegach naszych Pacjentów, przeprowadzimy szczegółową rozmowę o obawach i oczekiwaniach. Toksyna botulinowa to nie tylko świetna propozycja na zmarszczki mimiczne i napięciowe bóle głowy. Botoks świetnie sprawdza się także w leczeniu bruksizmu i nadpotliwości.
  • Plastyka powiek, zabieg który kiedyś kojarzył się wyłącznie z estetyką, dziś jest traktowany na równi z zabiegami leczniczymi. Nadmiar skóry na górnej powiece może zaburzać pole widzenia, wpływać na bóle głowy i schorzenia kręgosłupa. Podczas plastyki i korekcji powiek specjalista usunie nadmiar tkanki w znieczuleniu miejscowym. Zabieg plastyki powiek trwa do dwóch godzin.
  • Liposukcja podbródka to inny, bardzo często wykonywany przez nas zabieg. Podwójny podbródek może wynikać nie tylko z nagromadzonej tkanki tłuszczowej i nadwagi, ale i z wad postawy lub naturalnego procesu starzenia się i opadania owalu twarzy. Podczas wykonywania tego zabiegu medycyny estetycznej w naszej olsztyńskiej placówce lekarz usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej przy pomocy specjalistycznej kaniuli oraz strzykawki z podciśnieniem. Uzupełnieniem liposukcji mogą być nici liftingujące PDO i PLLA, które poprzez stymulację produkcji włókien kolagenowych, poprawią jędrność i gęstość skóry podbródka. Nie martw się przebiegiem zabiegu. Wszystko zostanie z Tobą uzgodnione i wytłumaczone. Spokój Pacjenta jest dla nas ogromnie ważny!
  • Usuwanie blizn poporodowych to zabieg, który staje się coraz bardziej popularny. Dzięki nam Pacjentki odzyskują pewność siebie i uśmiechają się do lustra. Wskazaniem do poddania się temu zabiegowi medycyny estetycznej jest nie tylko poprawa wyglądu blizny po nacięciu krocza. Kobiety, które przeszły zabieg usuwania blizn poporodowych chwalą go za poprawę elastyczności tkanek, zwiększenie poziomu nawilżenia miejsc intymnych i zadowolenia ze współżycia. Oferujemy kilka metod usuwania tych blizn: laserowo lub ostrzykiwanie osoczem bądź tłuszczem Pacjentki. Okolice intymne traktujemy tak samo naturalnie, jak każdą inną okolicę ciała, dlatego przed spotkaniem nie warto się stresować.

To niektóre z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej w Olsztynie, jak i w całym kraju. Zapraszamy Cię do konsultacji, podczas której zaproponujemy plan leczenia.