Mediraty

LISTA ZABIEGÓW

Full Face Lipotransfer

Lipotransfer twarzy

zabieg, który odmładza

Lipotransfer twarzy to zabieg, polegający na wprowadzeniu tłuszczu własnego pacjenta/pacjentki do twarzy, w celu jej odmłodzenia, dodania objętości tam, gdzie jej brak i wyeliminowania niedoskonałości, takich jak zmarszczki czy blizn. Zabieg, który popularnie odbywa się przy użyciu takich preparatów, jak kwas hialuronowy czy osocze bogatopłytkowe, zyskuje przy użyciu tak naturalnej substancji wypełniającej, jaką jest własny tłuszcz pacjenta, łączy on w sobie zalety substancji wypełniającej i odżywiającej w jednym. Sprawdź, dlaczego warto rozważyć full face lipotransfer w BClinique.

Zapraszamy na lipotransfer twarzy w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

 • zmarszczki,
 • Opadający owal twarzy
 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • zapadnięte policzki,
 • blizny potrądzikowe,
 • skóra sucha, pozbawiona blasku,
 • nadbudowa kości policzkowych
 • regeneracja środkowego i dolnego piętra twarzy

Zalety:

 • w pełni naturalny efekt zabiegu,
 • wykorzystanie autologicznej substancji zwiększa bezpieczeństwo całej procedury,
 • efekty mogą się utrzymywać nawet 2 lata,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Lipotransfer twarzy Olsztyn

Zabiegi przy użyciu tłuszczu pobranego od pacjenta są coraz popularniejsze w medycynie estetycznej. Nic dziwnego – to w 100% naturalny wypełniacz, którego wykorzystanie uważane jest powszechnie za bezpieczniejsze od syntetycznych preparatów. Lipotransfer twarzy w Olsztynie jest więc wskazany dla alergików, osób, które obawiają się użycia innych substancji oraz mają nadmiar tkanki tłuszczowej w innych częściach ciała. Zabieg oferuje pewny rezultat w postaci wyraźnego odmłodzenia skóry. Zapraszamy na full face lipotransfer w Olsztynie w gabinecie BClinique.

 

Full face lipotransfer Olsztyn

Skóra twarzy i szyi starzeje się szybciej. Ma to związek nie tylko z największą ekspozycją na słońce tych części ciała, ale i z ich specyfiki. Jednocześnie twarz jest naszą wizytówką i zależy nam, żeby była w jak najlepszej kondycji. Spowolnienie procesu starzenia, eliminacja szpecących blizn i ogólne odświeżenie cery jest możliwe dzięki medycynie estetycznej. Jednym z zabiegów, który świetnie nadaje się do tego celu, jest full face lipotransfer, czyli lipotransfer całej twarzy. Nasz własny tłuszcz doskonale nadaje się jako wypełniacz – np. zapadniętych policzków, a jego podanie do skóry uruchamia szereg procesów odnowy, które sprawiają, że po zabiegu cera jest wyraźnie atrakcyjniejsza, młodsza. Jednocześnie jest wypełniaczem w 100% naturalnym i jako substancja pochodząca z organizmu pacjenta, jest dobrze akceptowany przez organizm.

.

Zapraszamy na lipotransfer twarzy Olsztyn

Lipotransfer twarzy to zabieg, który znajduje się w ofercie naszego gabinetu BClinique. Przeprowadzony przez lekarza z doświadczeniem, od wizyty kwalifikacyjnej, aż po rekonwalescencje. Jest zabiegiem, który często wybierają nasi pacjenci oczekujący procedury o dużym poziomie bezpieczeństwa. Pierwsze efekty lipotransferu przychodzą szybko, a zabieg można powtarzać wielokrotnie. Zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, a także sprawdzimy kwalifikacje do zabiegu. Do zobaczenia!