Mediraty
O BClinique

Zdrowie, Uroda, Bezpieczeństwo, Ty.
To cztery filary, na których budujemy nasze podejście do Pacjenta. Dowiedz się więcej o naszej misji i poznaj bliżej ludzi, którzy tworzą to wyjątkowe miejsce.

O BClinique
Uroda Zdrowie Bezpieczeństwo Ty

Nasza Misja

Troska o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, medycyna estetyczna to nie manicure. Nie ma czegoś takiego, jak zabieg nieinwazyjny, niezależnie od tego, jak dobrze brzmi to w reklamie, wszystkie ingerują w nasze ciało. Dlatego też kwalifikację do zabiegu przeprowadza doświadczony lekarz a niezawodny sprzęt i stała dbałość o higienę gabinetu zapewniają właściwe zaplecze.

W BClinique potrafimy sprawić, że uśmiechniesz się do lustra, choć nie robiłaś tego od lat. Czasem nawet uronisz łzę, błyskawicznie startą opuszkiem palca, bo nie wypada, bo nie ten moment. A potem z nową pewnością siebie wyjdziesz na miasto, wiedząc, że to nowy początek, że czujesz się lepiej. I to jest właśnie cel naszej pracy.

Dbamy o Twoje zdrowie, bo to dla nas najważniejsze - bezpieczeństwo zabiegów to fundament. Wszystkie ingerują w nasze ciało, ale nie mogą zachwiać jego równowagi, nie mogą zaszkodzić. Właśnie dlatego wszystkie zabiegi przeprowadza lekarz specjalista z  doświadczeniem. 

Dbamy o Twoją urodę, bo to nasz konik – nasze zabiegi redukują blizny, wygładzają zmarszczki, odejmują kilogramy kompleksów i tony niepewności siebie. W naszym gabinecie, to, co Ci w Twoim wyglądzie przeszkadza najbardziej, może zostać zminimalizowane lub przestać być problemem całkowicie. 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, bo medycyna estetyczna to nie jest manicure. I nie ma czegoś takiego, jak zabieg nieinwazyjny, niezależnie od tego, jak dobrze to brzmi w reklamie. Kwalifikacja do zabiegów przez lekarza, niezawodność sprzętu, higiena gabinetu – to nasze fundamenty.. 

Dbamy o Ciebie, bo to oczywiste - chcesz poczuć się zrelaksowana i zaopiekowana. Chcesz, aby ktoś porozmawiał z Tobą o wątpliwościach i nadziejach. Chcesz, żeby ktoś potrafił doradzić, ale i odradzić, bo czasem to drugie jest ważniejsze od tego pierwszego. Chcesz mieć pewność, że podejmujesz dobrą świadomą decyzję 

Uwielbiamy kobiety. Jest w nas jakaś super moc, jakiś pierwiastek, który sprawia, że możemy wejść na każdy szczyt z właściwym sobie wdziękiem i humorem. Uwielbiamy kobiety, wzajemne wsparcie i siostrzeństwo, gairl power i ten śmiech, który pokazuje, że czujemy się w swoim towarzystwie więcej, niż dobrze. Doskonale zdajemy sobie też sprawę, że miło jest się podobać. Sobie, jemu, koleżankom z pracy, innym mężczyznom i innym kobietom. Czasem się do tego nie przyznajemy, czasem zbywamy lekceważąco ręką – ale tak jest. 

Chcemy czuć się piękne, zadbane i docenione. 

W BClinique potrafimy sprawić, że uśmiechniesz się do lustra, choć nie robiłaś tego od lat. Czasem nawet uronisz łzę, błyskawicznie startą opuszkiem palca, bo nie wypada, bo nie ten moment. A potem z nową pewnością siebie wyjdziesz na miasto, wiedząc, że to nowy początek, że czujesz się lepiej. 

I to jest właśnie cel naszej pracy. 

Poznaj nasz zespół ekspertów

Lekarze

O BClinique

Małgorzata Braczkowska

Lekarz anestezjolog, Lekarz medycyny estetycznej

Dyplomowany europejski lekarz specjalista w 

Zobacz

O BClinique

Kinga Gromelska-Gąsiorek

Lekarz Medycyny Estetycznej,
Stomatolog

Absolwentka wydziału stomatologicznego 

Zobacz

O BClinique

Justyna
Kiliszek

Okulista, Okuloplastyk

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem i unikalnym podejściem do pacjentów.

Zobacz

O BClinique

Natalia
Góralska

Ginekolog

Lekarz specjalistka położnictwa i ginekologii. Pracuje w Miejskim Szpitalu

Zobacz

Łukasz Wojtowicz

Łukasz
Wojtowicz

Chirurg ogólny,
urolog

Absolwent Akademii Medycznej …

Zobacz

O BClinique

Rafał
Berner

LEKARZ REHABILITACJI MEDYCZNEJ,
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwent UM w Łodzi …

Zobacz

Pozostały Personel Medyczny

O BClinique

Mateusz Ząbczyk

SPECJALISTA PIELĘGNIARSTWA

Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki 

Zobacz

O BClinique

Żaneta Kołb-Sielecka

Specjalistka Pielęgniarstwa Onkologicznego

Mgr pielęgniarstwa ze specjalizacją onkologiczną 

Zobacz

Poznaj nasz zespół

Zarząd i Administracja

O BClinique

Piotr Braczkowski

Kierownik Podmiotu Leczniczego, Członek Zarządu, CEO

Współzałożyciel i Członek Zarządu BClinique. Odpowiedzialny za rozwój… Zobacz

O BClinique

Janina Braczkowska

Opiekun Pacjenta

Twarz i dusza naszej placówki. Zajmuje stanowisko Opiekuna Pacjenta.
Zobacz

O BClinique

Anna Jabłonowska

Manager Operacyjny

Odpowiedzialna za obsługę pacjenta w zgodzie z najwyższymi standardami. Zobacz

[/vc_column][/vc_row]