Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe,

czyli wampirzy  lifting!

Wampirzy lifting, choć nazwę ma dość przerażającą, sławę zyskał już dawno temu – osocze wykorzystywane jest w różnych dziedzinach medycyny. To metoda o dużej skuteczności. Pobierane z krwi pacjenta, a następnie odpowiednio przygotowane i wykorzystywane, osocze bogatopłytkowe jest świetne dla tkanek, które potrzebują odnowienia i regeneracji. Efekty są świetne! Wykorzystujemy możliwości własnego organizmu, a rekonwalescencja pozostaje krótka. I to są powody, dla których warto przemyśleć ten zabieg!

Rewitalizacja, wygładzenie, ujednolicenie kolorytu, poprawa napięcia i gęstości, wygładzenie zmarszczek – to podstawowe efekty. Zabiegi z osoczem wykorzystuje się również do zniwelowania wypadania włosów. To dobra propozycja także dla skóry młodej, kiedy chcemy podtrzymać jej wspaniałą kondycję jak najdłużej. Stanowi doskonały wybór jako wzmocnienie i uzupełnienie efektów innych zabiegów, takich jak np. laser frakcyjny czy radiofrekwencja mikroigłowa. Zapytaj nas o szczegóły. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wizyty w gabinecie w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • Rewitalizacja skóry okolicy twarzy i ciała (np. szyja, dekolt, grzbiety dłoni, uda, pośladki, biust),
  • Redukcja zmarszczek i fałd,
  • Regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej,
  • Nadmierne wypadanie włosów,
  • Włosy zniszczone, pozbawione blasku,
  • Blizny potrądzikowe,
  • Polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii.

Zalety:

  • Zabieg bezpieczny (wysoka biokompatybilność),
  • Zabieg jest praktycznie bezbolesny, odczucia są uzależnione od indywidualnego progu bólu pacjenta (znieczulenie w postaci maści),
  • Sama natura.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ważne informacje

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Zabieg osocze Olsztyn

Osocze bogatopłytkowe to zabieg uwielbiany przez celebrytów, który możemy wykonać również w Olsztynie.  Popularny „wampirzy lifting” ma sprawdzone efekty, a w dodatku jest zabiegiem  bezpiecznym – w końcu wykorzystujemy do niego wyłącznie własną krew i jej  dobroczynne działanie! To zabieg również bardzo komfortowy – ukłucia są łagodzone przy użyciu maści znieczulającej. Wampirzy lifting stosujemy z  powodzeniem również w naszym gabinecie. Zabieg osocze? Olsztyn? Zapraszamy na  al. Wojska Polskiego 30A.

Wampirzy lifting Olsztyn – czy to jest dla Ciebie?

Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań i chcesz osiągnąć znaczną rewitalizację skóry twarzy lub skończyć z problemem nadmiernego wypadania  włosów – to jest propozycja dla Ciebie. Osocze Olsztyn to zabieg, który z pewnością wymaga konsultacji lekarskich i wywiadu, ale większość pacjentek może cieszyć się jego efektami i wraca do niego wielokrotnie. Wypróbuj jego efekty na własnej  skórze i sprawdź, co wampirzy lifting może zrobić dla Ciebie!

Zabiegi osocze w Olsztynie

Wampirzy lifting? Olsztyn? Zapraszamy na ten zabieg do naszego gabinetu na  al. Wojska Polskiego 30A. Przed wdrożeniem leczenia czeka Cię spotkanie i szczegółowy wywiad  z lekarzem, który upewni się, że zabieg nie tylko może być przeprowadzony  bezpiecznie, ale i przyniesie efekty, których oczekujesz. Dopiero po tej konsultacji  przeprowadzane są zabiegi – czasem wystarczy jeden, zazwyczaj jednak wykonuje  się trzy w precyzyjnie ustalonych miejscach i w odpowiednich odstępach czasu.