LISTA ZABIEGÓW


Mezoterapia Igłowa Gotowymi Preparatami

Mezoterapia Igłowa Gotowymi Preparatami

Mezoterapia? Na Twoich usługach!

Największa zaleta mezoterapii igłowej? Chyba jej indywidualność. Do  wyboru lekarza jest szeroka paleta wyspecjalizowanych preparatów –  starannie dobrane mogą przynieść dokładnie takie efekty, jakich potrzebuje Twoja skóra! Mezoterapia igłowa to świetna propozycja dla wszystkich kobiet, które szukają efektów skrojonych na miarę ich oczekiwań i dostosowanych do potrzeb skóry. My go uwielbiamy, nasze pacjentki również. I jesteśmy przekonane, że też go pokochasz!
Mezoterapia igłowa gotowymi preparatami to zabieg, który sprawdza się nie tylko w odmłodzeniu cery, ale i grzbietów dłoni, w redukcji cellulitu, nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, terapii blizn czy walce z nadmiernym  wypadaniem włosów. Spotkaj się z lekarzem i sprawdź, do czego może  posłużyć Tobie!

Wskazania do zabiegu:

 • skóra wiotka, przesuszona i bez blasku
 • starzenie się skóry
 • przebarwienia i blizny potrądzikowe
 • nadmierne wypadanie włosów
 • zmniejszenie widoczności cellulitu, rozstępów i blizn
 • odmłodzenie grzbietów dłoni i dekoltu

Zalety:

 • naturalny, stopniowy efekt
 • rezultaty zauważalne już po pierwszym zabiegu
 • preparaty dostosowane do potrzeb i miejsca zabiegu
 • zabieg bezbolesny (przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym)
 • stymulacja do produkcji kolagenu
 • głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ważne informacje
Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Mezoterapia igłowa Olsztyn

Mezoterapia igłowa zdobyła renomę na całym świecie. Nie bez powodu z jej dobrodziejstw  korzystają miliony kobiet, w tym również celebrytki – to zabieg bezpieczny, skuteczny, warty polecenia. W naszym gabinecie możemy wykorzystać tysiące różnych najnowocześniejszych preparatów, które lekarz dobiera indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Więcej! Zabieg ten jest przeprowadzany z różną częstotliwością, w zależności od problemu. W ten sposób  mezoterapia igłowa w Olsztynie to zabieg bardzo indywidualny – na miarę wymagań współczesnych kobiet, które od medycyny estetycznej wymagają przecież wiele.

Seria zabiegów + podtrzymanie efektów

Mezoterapię dla wymagających kobiet wykonuje się najpierw w dużym natężeniu (tzw. faza  terapii uderzeniowej), kiedy przeprowadzany jest jeden zabieg na 2-4 tygodnie.  Następnie wykonuje się zabiegi przypominające, w celu podtrzymania procesów regeneracji, aby przejść do fazy podtrzymania osiągniętych efektów – program leczenia zawsze ustalany jest indywidualnie. Dzięki temu możemy praktycznie przez lata, bez większego wysiłku i kosztów utrzymywać raz osiągnięte efekty! Mezoterapię igłową w  Olsztynie wykonujemy jednak również jako zabieg jednorazowy – np. przed ważnym  wydarzeniem. Efekty są szybkie, zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, więc jest często wybierany przez pacjentki przed własnym ślubem czy wakacjami. I to zarówno tymi w ciepłych krajach (i zaraz po nich, żeby zregenerować skórę po opalaniu), jak i wybierając się w chłodniejsze regiony, które dla naszej skóry również są wzywaniem.

Mezoterapia igłowa Olsztyn - wybierz nasz gabinet

Mezoterapia igłowa w Olsztynie jest przeprowadzana w naszym gabinecie, przy al. Wojska Polskiego 30a. Jeśli oczekujesz indywidualnego podejścia, nowoczesnego gabinetu i opieki  doświadczonego lekarza – zarówno podczas konsultacji, jak i bezpośrednio wykonującego  zabieg – serdecznie zapraszamy! W trosce o zdrowie i urodę kobiet mamy do zaoferowania  ciepłą atmosferę, innowacyjne zabiegi i bezpieczeństwo, którego można oczekiwać po  medycynie estetycznej XXI wieku.