Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


G-Shot i O-Shot

Zabiegi O-shot i G-shot

Satysfakcjonujące życie intymne

Medycyna estetyczna i ginekologia połączyły siły, żeby zadbać o życie seksualne kobiet. Ostrzyknięcie okolic punktu G pacjentki uwrażliwia to miejsce, zwiększając reakcje na bodźce, a także stymuluje komórki do odnowy, dodatkowo zwiększając poziom napięcia i nawilżenia tych okolic. To wszystko w jednym celu, jakim jest większa satysfakcja z życia seksualnego oraz przełamanie ewentualnych barier, które stoją na drodze jego osiągnięcia. Satysfakcjonujące współżycie dzięki medycynie estetycznej? Dziś to możliwe.

Zapraszamy na zabiegi G-shot i O-Shot w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • suchość pochwy,
  • problemy z osiągnięciem orgazmu,
  • ból podczas stosunku,
  • zaburzenia libido,
  • wiotka, sucha skóra okolic intymnych

Zalety:

  • poprawa życia seksualnego,
  • efekt utrzymuje się 6-12 miesięcy,
  • mniejsza suchość pochwy,
  • odmłodzenie miejsc intymnych

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

O-shot i G-shot Olsztyn

Kobiety niezadowolone ze swojego życia seksualnego lub z odczuwanego orgazmu pochwowego czy łechtaczkowego, które pragną poprawić doznania intymne, zapraszamy na zabiegi G-Shot i O-shot w BClinique. Zabiegi można realizować pojedynczo lub w pakiecie, w zależności od potrzeb, które zostaną omówione na wizycie kwalifikacyjnej w naszym gabinecie. Zapraszamy serdecznie na to pierwsze spotkanie, które nie jest zobowiązujące, a daje możliwość zadania lekarzowi ważnych pytań i rozwiania ewentualnych wątpliwości.

Powiększanie punkt G Olsztyn

Odnalezienie punktu G często nie jest łatwym zadaniem, a o jego stymulacji napisano i powiedziano już bardzo wiele. Dla wielu par to problematyczny rejon, a na brak orgazmu pochwowego lub jego niedostateczne nasilenie narzeka wiele kobiet. G-shot Olsztyn to zabieg, który może rozwiązać ten problem, nie tylko uwrażliwiając ten rejon, ale i powiększając go, aby był łatwiejszy do znalezienia i odkrycia. Powiększenie punktu G Olsztyn to zabieg, który może dać wiele przyjemności.

 

Zabieg O-shot Olsztyn

O-shot, czyli Orgasm Shot, zastrzyk orgazmu to zabieg polegający na ostrzyknięciu okolic łechtaczki preparatem, który rewitalizuje i zwiększa wrażliwość, ułatwiając stymulację leczonych okolic. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, np. przy pomocy naturalnej, biokompatybilnej substancji, dzięki czemu uważany jest za komfortowy i bezpieczny. Jednocześnie jest to zabieg odwracalny – efekt znika samoistnie po 6-12 miesiącach, w wyniku procesów przemiany materii w organizmie.

G-Shot i O-shot Olsztyn to tylko jedne z zabiegów z medycyny estetycznej w BClinique. I jak wszystkie procedury w naszym gabinecie, przeprowadzone są przez doświadczonego lekarza, z poszanowaniem prywatności i intymności każdej pacjentki. Zapraszamy na zabiegi w BClinique oraz na pierwsze spotkanie kwalifikacyjne.