Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Modelowanie pośladków dla kobiet

Modelowanie pośladków dla kobiet

Uniesione, jędrne, o odpowiedniej wielkości – takie pośladki to marzenie wielu kobiet. Niestety, często wymarzony efekt trudno uzyskać za pomocą odpowiednich ćwiczeń i diety. W końcu za wygląd pośladków nie odpowiada tylko styl życia, ale i predyspozycje genetyczne, zaburzenia hormonalne, a także choroby czy wiek. Modelowanie pośladków w BClinique to zabieg, który jest wszechstronny – może wymodelować, powiększyć (lub pomniejszyć!), a także ujędrnić tę część ciała. Cellulit, rozstępy, płaskie pośladki, zbyt odstające, niezbyt kształtne?

Zapraszamy na modelowanie pośladków w BClinique.

Wskazania do zabiegu:

  • niesatysfakcjonująca jędrność, cellulit,
  • blizny na pośladkach (rozstępy, operacje),
  • niska objętość, płaski kształt,
  • dysproporcje, asymetrie,
  • korekcje defektów (ubytek tkanek),

Zalety:

  • zabieg skuteczny na wielu płaszczyznach jednocześnie,
  • naturalny rezultat,
  • efekt utrzymuje się nawet kilka lat,
  • zabieg można powtarzać.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Modelowanie pośladków Olsztyn

Tzw. brazylijskie pośladki to marzenie wielu kobiet. Niestety, często nawet regularne treningi i rygorystyczna dieta nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, co prowadzi do frustracji i kompleksów. Modelowanie pośladków Olsztyn to zabieg dla wszystkich mieszkanek tego miasta i okolic, które marzą o jędrnych pośladkach i wybierają sprawdzony efekt, jaki daje medycyna estetyczna. Istnieje wiele metod modelowania pośladków, które lekarz dobiera do oczekiwań pacjenta. Sprawdź modelowanie pośladków Olsztyn w BClinique, przyjdź na wizytę kwalifikacyjną i przekonaj się, czy jest to zabieg stworzony na miarę Twoich potrzeb.

Modelowanie pośladków Olsztyn - jakie są metody do wyboru?

W BClinique posiadamy wszechstronną ofertę dla kobiet, które chcą wymodelować pośladki w naszym gabinecie. Zabieg może wykorzystywać własny tłuszcz (odpowiednio przygotowany, aby zawierał w sobie nowe komórki macierzyste) czy osocze bogatopłytkowe, uzyskiwane z krwi pacjentki. W ten sposób do zabiegu wykorzystywane są jedynie naturalne substancje występujące w organizmie, dzięki czemu cała procedura jest lepiej tolerowana przez organizm. Dodatkowo, modelowanie pośladków Olsztyn, może być rozszerzone o wiele zabiegów ujędrniających i liftingujących z naszej oferty, jeszcze potęgując otrzymany efekt. Niezależnie od wybranej metody czy pakietu, w BClinique każda pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz maksymalne poszanowanie intymności i prywatności podczas całej procedury.

 

Modelowanie pośladków Olsztyn - zapraszamy do BClinique

W naszym gabinecie istnieje możliwość powiększenia i ujędrnienia pośladków. Zapraszamy na pierwszą, kwalifikacyjną wizytę, w której porozmawiamy o szczegółach dotyczących tego zabiegu, sprawdzimy, czy nie pojawiają się przeciwskazania do jego wykonania oraz wybierzemy indywidualny program, uwzględniający wszystkie potrzeby pacjenta. Modelowanie pośladków Olsztyn? Zapraszamy do gabinetu BClinique!