LISTA ZABIEGÓW


Powiększanie Prącia

Powiększanie prącia

Powiększanie prącia to zabieg coraz popularniejszy wśród mężczyzn, często przedstawiany jako mniej inwazyjna alternatywa do zabiegu chirurgicznego. Na powiększanie prącia kwasem hialuronowym (lub tłuszczem) decydują się najczęściej pacjenci, którzy chcą poprawić swoje samopoczucie i atrakcyjność seksualną oraz zwiększyć jakość życia seksualnego. Ilość substancji wypełniającej można dostosować do potrzeb pacjenta, a zabieg przeprowadzony jest w znieczuleniu miejscowym, zapewniając wysoki poziom komfortu podczas całej procedury.

Zapraszamy na zabieg powiększania prącia w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • brak zadowolenia z wielkości członka (długości lub obwodu),
  • poprawa jakości życia seksualnego,
  • zwiększenie doznań u partnera/partnerki,

Zalety:

  • efekt widoczny od razu po zabiegu,
  • zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym,
  • zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
  • materiał w 100% biozgodny z organizmem (w przypadku wykorzystania tkanki tłuszczowej),
  • zabieg można go powtórzyć,
  • zabieg nie ma wpływu na zdolność do erekcji,
  • efekty zabiegu mogą się utrzymywać nawet 2 lata (w przypadku wykorzystania kwasu hialuronowego)

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Powiększanie prącia Olsztyn

Niezadowolenie z wielkości członka może wpłynąć negatywnie na samopoczucie i radość z życia seksualnego. Dzięki pomocy medycyny estetycznej każdy mężczyzna może poprawić swoją atrakcyjność seksualną – przy użyciu tej samej substancji, jakiej wypełnia się zmarszczki czy blizny pozabiegowe. W przypadku wykorzystania tkanki tłuszczowej, występuje 100% biozgodność z organizmem, co zmniejsza ryzyko skutków ubocznych. Powiększanie prącia kwasem hialuronowym lub tłuszczem Olsztyn? Zapraszamy do BClinique.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Olsztyn

Powiększenie prącia tłuszczem pacjenta lub kwasem hialuronowym to świetne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą powiększyć penisa, jednak obawiają się zabiegu chirurgicznego. Procedura przeprowadzona jest w znieczuleniu miejscowym i nie trwa długo (zależnie od użytego preparatu, krócej w przypadku zastosowania kwasu hialuronowego), a po zakończeniu wizyty pacjent może powrócić do codziennych zajęć. Nie ma konieczności rekonwalescencji i pozostaje też bez wpływu na jakość wzwodu. Większy rozmiar członka widoczny jest zarówno w spoczynku, jak i w stanie pobudzenia seksualnego.

Powiększanie prącia w BClinique

W BClinique przeprowadzamy zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet i mężczyzn z całego Olsztyna i okolic. Zabieg powiększania prącia również znajdują się w ofercie naszego gabinetu. Przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, z poszanowaniem intymności i prywatności pacjenta, jest zabiegiem, który może przynieść większą radość z życia erotycznego. I to jest właśnie najważniejszy powód, dla którego warto się na niego zdecydować.

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym Olsztyn to zabieg, który w BClinique przeprowadzony jest pod ścisłą kontrolą lekarza specjalisty. Zapraszamy do naszego gabinetu na wizytę kwalifikacyjną oraz po indywidualną odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości.