LISTA ZABIEGÓW


Wazektomia

Wazektomia

nowoczesna antykoncepcja dla mężczyzn

Wazektomia to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Również w naszym kraju! Liczba krzywdzących stereotypów i obaw dotyczących tej procedury z roku na rok systematycznie maleje. Szybka i skuteczna, nie ma żadnego wpływu na życie seksualne mężczyzny i praktycznie nie pozostawia blizn. Mężczyźni i pary, które się na nią decydują, często odzyskują radość ze współżycia, które nie jest obarczone ryzykiem niechcianej ciąży, a jednocześnie nie wymaga ciągłego kontrolowania zabezpieczenia (czy to hormonalnego, czy mechanicznego). Wazektomia to radość z życia intymnego, bez obawy o zapłodnienie.Zapraszamy na zabieg wazektomii w Olsztynie.

O wykonaniu bądź odmowie wykonania zabiegu wazektomii decyduje każdorazowo kierownik podmiotu leczniczego po konsultacji z lekarzem prowadzącym i analizie sytuacji, motywacji  i stanu zdrowia pacjenta. Od decyzji w ten sposób podjętej nie przysługuje odwołanie.

Wskazania do zabiegu:

  • strach przed niechcianą ciążą,
  • chęć wzięcia na siebie odpowiedzialności za antykoncepcję,
  • chęć odciążenia zdrowia partnerki,
  • potrzeba poczucia stabilności i pewności,
  • niechęć do antykoncepcji innymi metodami.

Zalety:

  • skuteczność potwierdzona badaniami,
  • zabieg bez wpływu na zdrowie i seksualność mężczyzny,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Wazektomia Olsztyn

Wazektomia to nowoczesna metoda antykoncepcji dla mężczyzn, której skuteczność wynosi 99,9%. Wbrew wielu mitom, nie zmienia ona nic w życiu zdrowotnym ani seksualnym mężczyzny i jest w 100% legalna w naszym kraju. Wielu mężczyzn ma liczne wątpliwości związane z wazektomią – obawiają się problemów ze wzwodem, mniejszego libido, czy gorszej jakości orgazmów. Wiele mitów dotyczy również spadku poziomu testosteronu – a z nim owłosienia, muskulatury, a nawet tembru głosu. Na szczęście nic takiego nie ma miejsca: plemniki nadal są produkowane, nie docierają jednak do spermy. Tym samym zapewniając większy komfort podczas stosunku i skuteczną antykoncepcję.

Wazektomia Olsztyn - kto się na nią decyduje?

Wazektomia to świadome przejęcie odpowiedzialności za antykoncepcję przez mężczyznę. Powszechnie wiadomo, że inne metody koncepcji są niepewne lub nietrwałe, mogą silnie wpływać na zdrowie kobiety (np. terapia hormonalna), a podwiązanie jajowodów jest zabiegiem o dużo większym ryzyku. Na wazektomię decydują się więc świadomi mężczyźni, zazwyczaj już ojcowie, którzy wspólnie z partnerką podjęli decyzję o niepowiększaniu rodziny. Na wazektomię decydują się również mężczyźni, którzy np. w wyniku chorób genetycznych, nie chcą posiadać żadnego potomstwa. Niezależnie od przyczyn tej decyzji, wazektomia Olsztyn to zabieg, którego popularność na świecie stale rośnie.

Wazektomia Olsztyn - 50 milionów mężczyzn na świecie

Wazektomia jest niezwykle popularna w USA oraz w Europie Zachodniej, a w niektórych krajach (np. Kanadzie czy Irlandii) jest nawet refundowana. Wazektomia Olsztyn to zabieg, który można wykonać również w gabinecie BClinique. Zapraszamy wszystkich mężczyzn do naszej kliniki, również ze swoimi partnerkami, aby porozmawiać o zabiegu z lekarzem i rozwiać ewentualne wątpliwości oraz ocenić stan zdrowia przed decyzją o leczeniu. Wizyta kwalifikacyjna przed zabiegiem jest obowiązkowa w naszym gabinecie – dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Wazektomia Olsztyn? Zapraszamy do BClinique.