Mediraty

Odżywienie i uzupełnianie objętości grzbietów dłoni

LISTA ZABIEGÓW


Odżywienie i uzupełnianie objętości grzbietów dłoni

Odżywienie i uzupełnianie objętości grzbietów dłoni

Piękne, zadbane dłonie – Twoja wizytówka

Odżywienie i uzupełnianie objętości grzbietów dłoni to zabieg, który ma celu znaczne odmłodzenie leczonego miejsca. To właśnie grzbiety dłoni, obok naszej twarzy i szyi, starzeją się najszybciej – jest to związane z częstą ekspozycją na słońce tych właśnie miejsc. Kiedy nasze dłonie zdradzają nasz wiek, można o nie zadbać, nie tylko uzupełniając ich objętość, ale i rewitalizując cały obszar, nawilżając oraz niwelując plamy pigmentacyjne, jeśli takie się pojawiły. Zabiegi na dłonie mogą łączyć w sobie wiele technik, w zależności od potrzeb pacjenta.

Zapraszamy na uzupełnianie objętości grzbietów dłoni w BClinique.

Wskazania do zabiegu:

  • starzejąca się skóra dłoni,
  • widoczne żyły i ścięgna dłoni,
  • ucha skóra grzbietów dłoni,
  • bruzdy, zagłębienia, blizny,
  • zaburzenia pigmentacji, plamy

Zalety:

  • naturalny, przewidywalny efekt

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.


Uzupełnienie objętości dłoni Olsztyn

Dłonie często zdradzają nasz wiek. Z czasem ich skóra ciemnieje, ilość tkanki tłuszczowej w tej okolicy zmniejsza się, mięśnie tracą na swojej sile. Wszystko to ma negatywny wpływ na ich wygląd i może być przyczyną złego samopoczucia i kompleksów wynikających z upływu czasu. Czemu nasze dłonie starzeją się szybko? Dlatego, że podobnie jak twarz i dekolt, najczęściej narażone są na czynniki zewnętrzne, takie jak promienie słoneczne czy np. mróz. Do tego dłonie, z racji swojej funkcji, często ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom, co ma ogromny wpływ na ich stan. Uzupełnienie objętości dłoni Olsztyn to zabieg, który może pomóc nam wyraźnie poprawić wygląd dłoni.

 

Wypełnianie zanikowej skóry dłoni Olsztyn

Kiedy dłonie się starzeją, nawet codzienna, systematyczna aplikacja specjalistycznych kosmetyków zazwyczaj nie przynosi oczekiwanego efektu. Choć ich stosowanie może sprawić, że skóra będzie mieć mniejszą tendencję do przesuszenia, żaden krem nie wypełni ubytków naszych dłoni, nie rozjaśni plam czy nie zmniejszy widoczności bruzd i wiotkości. Właśnie z tego powodu, zarówno pacjentki, jak i pacjenci, zgłaszają się do BClinique na zabieg wypełniania grzbietów dłoni i odmłodzenia tej okolicy, licząc na pewny efekt i komfortową procedurę. Aby to zaoferować, obok uzupełniania objętości dłoni, możemy dobrać dodatkowe zabiegi, które spotęgują otrzymany efekt, a co za tym idzie, zadowolenie pacjenta z całej procedury.

 

Uzupełnianie objętości dłoni Olsztyn

W BClinique oferujemy szereg zabiegów, które mogą podkreślić i wydobyć piękno. Jednocześnie, opierając się na jednej z naczelnych zasad medycyny, jesteśmy wierni dewizie po pierwsze nie szkodzić – dlatego nigdy nie doradzamy zabiegów, które mogą przynieść więcej szkody, niż pożytku pacjentowi, a nasza oferta to wyłącznie wyselekcjonowane pozycje o wysokim poziomie bezpieczeństwa i skuteczności. Przed każdym zabiegiem wymagana jest wizyta kwalifikacyjna, która sprawdza stan zdrowia pacjenta i ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Zapraszamy pacjentki i pacjentów na uzupełnienie objętości dłoni do BClinique.