Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Wybielanie okolic intymnych

Wybielanie okolic intymnych

rozjaśnienie i odmłodzenie

Nadmierna pigmentacja okolic intymnych (warg sromowych, moszny, penisa, krocza, odbytu, wewnętrznych części uda) jest powodem kompleksów zarówno wielu kobiet, jak i mężczyzn. Ich rozjaśnienie może poprawić samopoczucie pacjentów oraz ich satysfakcję z życia seksualnego. Użycie światła laserowego lub specjalnie do tego przeznaczonych preparatów nie tylko wybiela okolice intymne, ale i odmładza, ujędrnia oraz pomaga w problemach z suchością czy pieczeniem, które często są dodatkowym problemem leczonych okolic.

Zapraszamy na wybielanie okolic intymnych w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • wybielanie warg sromowych,
  • wybielanie krocza,
  • wybielanie odbytu,
  • wybielanie moszny
  • wybielanie wewnętrznych części uda
  • wybielanie penisa

Zalety:

  • rozjaśnienie, ujędrnienie i odmłodzenie okolic intymnych,
  • zwiększone nawilżenie okolic intymnych,
  • większa pewność siebie = lepsza jakość życia seksualnego.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Wybielanie okolic intymnych Olsztyn

Nierównomierny koloryt, przebarwienia, zbyt ciemne, zbyt intensywne zabarwienie – pigmentacja okolic intymnych może (i jest!) powodem kompleksów wielu kobiet i mężczyzn. Kompleksów, które mogą powodować nie tylko poczucie niskiej atrakcyjności seksualnej, ale i prowadzić nawet do wstrzymywania się od współżycia. Nic więc dziwnego, że wybielanie okolic intymnych Olsztyn jest zabiegiem, z którego korzysta wiele osób. Wybielanie warg sromowych, wybielanie moszny, wybielanie okolic odbytu, wybielanie krocza – ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry okolic intymnych jest ważnym zabiegiem z punktu widzenia estetycznego.

Wybielanie warg sromowych Olsztyn

Wybielanie krocza i warg sromowych czy moszny to procedura, na którą decyduje się wiele pacjentów niezależnie od płci. Szczególnie że zabieg nie tylko rozjaśnia leczone okolice, ale i widocznie poprawia ich jędrność – co powoduje, że cały obszar zyskuje na poziomie estetycznym. Wybielanie krocza i warg sromowych powoduje również większe napięcie skóry tej okolicy, której minimalizuje ryzyko otarć, podrażnień, prowadzących w konsekwencji nawet do infekcji intymnych i problemów w życiu seksualnym. Wybielanie okolic intymnych Olsztyn to zabieg dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, który jest świadomy swoich potrzeb i szuka rozwiązania o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa.

Wybielanie okolic intymnych Olsztyn

Wybielanie okolic intymnych w BClinique to zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną rozjaśnić pigmentację skóry w tym miejscu, wyrównać jej koloryt oraz ujędrnić ją i odmłodzić. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznego metod, których działanie jest nie tylko skuteczne, ale i komfortowe – dokładnie takie, jakiego oczekujemy po medycynie estetycznej XXI wieku. Wybielanie okolic intymnych Olsztyn? Zapraszamy do BClinique na wizytę kwalifikacyjną, w której szerzej opowiemy o tym zabiegu i odpowiemy na wszystkie pytania i obiekcje.