LISTA ZABIEGÓW


Blefaroplastyka

Blefaroplastyka

czyli plastyka i korekta powiek

Blefaroplastyka to zabieg pozwalający na korektę skóry w okolicach powiek – zazwyczaj jej nadmiaru, powstałego w wyniku procesów starzenia, a co za tym idzie, wiotczenia tkanek w tej okolicy. Warto zaznaczyć, że tzw. ptoza (lub ptoza rzekoma) to nie tylko defekt estetyczny – nadmiar skóry wokół oczu może prowadzić do zaburzenia widzenia, bólów głowy, a nawet schorzeń kręgosłupa. Tak widziana blefaroplastyka jest zabiegiem nie tylko estetycznym, ale i leczniczym, który może przynieść pacjentowi szereg korzyści.

Zapraszamy na zabieg blefaroplastyki w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • opadające powieki,
  • nadmiar skóry w okolicy powiek,
  • wiotka skóra w okolicy powiek,
  • przepukliny tłuszczowe.

Zalety:

  • podniesienie opadających powiek,
  • usunięcie nadmiaru skóry z okolic powiek,
  • wygładzenie i odmłodzenie wyglądu twarzy,
  • widoczne rzęsy i powieki, podkreślony łuk brwiowy (a w efekcie „wyraziste spojrzenie”),
  • efekty utrzymują się od kilku do kilkunastu lat

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Blefaroplastyka Olsztyn

Blefaroplastyka (plastyka powiek) to interwencja chirurgiczna, która ma celu korekcję tkanek powieki i jest stosowana przy problemach z nadmiarem skóry w tym miejscu oraz ich nadmierną wiotkością. Defekt ten występuje zwykle u osób w dojrzałym wieku (choć nie zawsze), który wpływa na utratę jędrności skóry w tych okolicach oraz spadek napięcia mięśni powiek. Inną przyczyną mogą być uwarunkowania genetyczne, uszkodzenie nerwów czy przebyte choroby, np. nowotworowe. Zapraszamy na zabieg blefaroplastyki w Olsztynie.

Blefaroplastyka Olsztyn - zapraszamy do BClinique

Blefaroplastyka to ten zabieg medyczny, który przynosi pacjentowi korzyści nie tylko natury estetycznej, ale i zdrowotnej. Nadmiar skóry w okolicy powieki może bowiem nieść ze sobą szereg problemów zdrowotnych, związanych z ograniczonym polem widzenia pacjenta. Z tego powodu, blefaroplastyka uważana jest za jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów operacyjnych w obrębie twarzy. Efektem zabiegu jest nie tylko wzrost atrakcyjności twarzy pacjenta/pacjentki, ale i korekta przyczyny ewentualnych problemów ze zdrowiem. Skuteczna korekcja powiek Olsztyn? Zapraszamy na zabieg blefaroplastyki w BClinique.

Plastyka powiek Olsztyn

W BClinique przeprowadzamy operacje zarówno powiek górnych, jak i dolnych. Zabieg przeprowadzony jest przed doświadczonego lekarza, w znieczuleniu miejscowym. Operację poprzedza wizyta kwalifikacyjna, która wykluczy ewentualne przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu, takie jak cukrzyca, niewydolność krążenia, nieregulowane ciśnienie tętnicze krwi czy infekcje. Lekarz poinformuje również o możliwych skutkach ubocznych i powikłaniach. Blefaroplastyka Olsztyn? Zapraszamy na pierwszą wizytę kwalifikacyjną, podczas której lekarz odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta.