Mediraty

LISTA ZABIEGÓW

Blefaroplastyka

Blefaroplastyka,

czyli plastyka i korekta powiek

Blefaroplastyka to zabieg pozwalający na korektę skóry w okolicach powiek – zazwyczaj jej nadmiaru, powstałego w wyniku procesów starzenia i wiotczenia tkanek w tej okolicy. Warto zaznaczyć, że tzw. ptoza (lub ptoza rzekoma) to nie tylko defekt estetyczny – nadmiar skóry wokół oczu może prowadzić do zaburzenia widzenia, bólów głowy, a nawet schorzeń kręgosłupa. Blefaroplastyka jest zabiegiem nie tylko estetycznym, ale i leczniczym, który może przynieść pacjentowi szereg korzyści. Plastyka powiek musi być wykonana ze szczególną ostrożnością i z użyciem najlepszych narzędzi i technologii, ponieważ skóra okolic oczu jest bardzo cienka, a przez to wrażliwa. Pozwala cieszyć się odmłodzonym wyglądem. Plastyka powiek cieszy się obecnie szczególną popularnością. Jej cena prezentuje się konkurencyjnie na tle innych klinik w Olsztynie. Zapraszamy do sprawdzenia kosztów usług w zakładce Cennik oraz do kontaktu.

Wskazania do zabiegu:

  • opadające powieki,
  • nadmiar skóry w okolicy powiek,
  • wiotka skóra w okolicy powiek,
  • przepukliny tłuszczowe.

Zalety:

  • podniesienie opadających powiek,
  • usunięcie nadmiaru skóry z okolic powiek,
  • wygładzenie i odmłodzenie wyglądu twarzy,
  • widoczne rzęsy i powieki, podkreślony łuk brwiowy (a w efekcie „wyraziste spojrzenie”),
  • efekty utrzymują się od kilku do kilkunastu lat

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Blefaroplastyka – zapraszamy do zapisów w klinice w Olsztynie

Blefaroplastyka (plastyka powiek) to interwencja chirurgiczna, która ma celu korekcję tkanek powieki i jest stosowana przy problemach z nadmiarem skóry w tym miejscu oraz ich nadmierną wiotkością. Defekt ten występuje zwykle u osób w dojrzałym wieku, wpływa na utratę jędrności skóry w tych okolicach oraz spadek napięcia mięśni powiek. Inną przyczyną mogą być uwarunkowania genetyczne, uszkodzenie nerwów czy przebyte choroby, np. nowotworowe. Korekta powiek górnych pozwala pozbyć się problemu opadającej powieki, który dotyka nawet osoby po trzydziestym roku życia. Zapraszamy na zabieg blefaroplastyki w Olsztynie. Dokładamy wszelkich starań, by plastyka powiek i cena zabiegu przedstawiały się konkurencyjnie na tle innych punktów medycyny estetycznej w Olsztynie.

Blefaroplastyka w BClinique w Olsztynie

Blefaroplastyka to ten zabieg medyczny, który przynosi pacjentowi korzyści nie tylko natury estetycznej, ale i zdrowotnej. Nadmiar skóry w okolicy powieki może bowiem nieść ze sobą szereg problemów zdrowotnych, związanych z ograniczonym polem widzenia pacjenta. Z tego powodu, blefaroplastyka to jedna z najczęściej wykonywanych operacji w obrębie twarzy. Efektem korekcji jest nie tylko wzrost atrakcyjności twarzy pacjenta/pacjentki, ale i eliminacja przyczyny ewentualnych problemów ze zdrowiem. Poszukujesz skutecznej korekcji powiek w Olsztynie? Zapraszamy na zabieg blefaroplastyki w BClinique.

Plastyka powiek — szukasz zabiegu w Olsztynie?

W BClinique przeprowadzamy operacje zarówno powiek górnych, jak i dolnych. Zabieg przeprowadzony jest przez doświadczonego lekarza, w znieczuleniu miejscowym. Operację poprzedza wizyta kwalifikacyjna, która wykluczy ewentualne przeciwwskazania, takie jak cukrzyca, niewydolność krążenia, nieregulowane ciśnienie tętnicze krwi czy infekcje. Lekarz poinformuje również o możliwych skutkach ubocznych i powikłaniach. Prawidłowo przeprowadzona, poprzedzona konsultacjami plastyka powiek to bezpieczna metoda. Zapraszamy na pierwszą wizytę kwalifikacyjną, podczas której lekarz odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta. Istnieje wiele miejsc, w których można wykonać taki zabieg w Olsztynie, ale nie wszystkie te punkty oferują tak profesjonalną i kompleksową usługę, jak nasza Klinika.