Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Juvelook – Stymulator Tkankowy

Stymulator Tkankowy Najnowszej Generacji – Juvelook

Stymulatory tkankowe to najnowocześniejsze rozwiązanie stosowane w estetyce przeciwstarzeniowej. Stanowią gamę preparatów do iniekcji skóry twarzy, szyi, dekoltu, jak również innych obszarów ciała wymagających intensywnej odbudowy.

Zadaniem stymulatorów tkankowych jest odbudowanie struktury naskórka i głębszych warstw skóry. Dzięki wstrzykiwanym substancjom następuje pobudzenie fibroblastów do produkowania kolagenu i elastyny, co wpływa na jędrność i elastyczność naskórka.

Obecność tych związków gwarantuje wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe, bez istotnej ingerencji w rysy twarzy, jak w przypadku wypełnienia tkanek usieciowanym kwasem hialuronowym. Powyższa właściwość stymulatorów sprawiają, że zabiegi z ich użyciem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zwolennikami naturalnego efektu jędrnej, gęstej skóry, bez zmarszczek, lecz nie chcą nienaturalnego zwiększenia objętości twarzy.

Biostymulatory można potraktować jako bardziej naturalną alternatywę dla zabiegów substancjami wypełniającymi, ponieważ nie zmieniają rysów twarzy, a jedynie pobudzają skórę do działania i dzięki temu polepszają jej kondycję. Można po nie sięgać już od ukończenia 25 roku życia, gdy produkcja elastyny ustaje, aby działać prewencyjnie, ale bardzo dobre efekty osiąga się również w późniejszym wieku. Konkretna substancja dobierana jest indywidualnie, zależnie od potrzeb skóry, a najlepiej zdecydować się na wykonanie nie tylko jednego, ale serii zabiegów.

Juvelook – bardzo silny stymulator produkcji kolagenu

Juvelook to bardzo silny stymulator produkcji kolagenu – białka, które odpowiada za elastyczność, jędrność i młodość skóry.

Połączenie kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym daje od razu widoczny efekt. Wypełnienie kwasem hialuronowym utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.

Juvelook to jedyny na rynku medycyny estetycznej kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka oraz w mezoterapii twarzy, szyi czy dekoltu. Przywraca młodzieńczy wygląd w stopniowy i naturalny sposób pobudzając nasze własne komórki do regeneracji.

Zapewnia efekt natychmiastowego wypełnienia oraz rozłożone w czasie działanie polegające na stymulacji produkcji kolagenu, a w konsekwencji na poprawie objętości i elastyczności skóry.

Juvelook jest połączeniem kwasu hialuronowego i kwasu poli DL mlekowego. Ponieważ molekuła zawiera 2 substancje, mowa tutaj o wypełniaczu hybrydowym. 

Juvelook jest jedynym na świecie preparatem PDLLA przeznaczonym do terapii delikatnej okolicy dolnej powieki i doliny łez, cienkiej skóry szyi oraz do mezoterapii skóry twarzy. Jest to możliwe, ponieważ molekuła preparatu ma wielkość od 10 do 40 mikronów.

Jej sercem jest stymulator tkankowy kwas PDLLA otoczony nieusieciowanym kwasem hialuronowym. To, dlatego tuz po zabiegu widoczne jest nawilżenie skóry, co zdecydowanie poprawia warunki pacy pobudzanych przez PDLLA fibroblastów.

Badania

Bezpieczeństwo poparte badaniami klinicznymi, które doprowadziły do uzyskania najpierw dwóch patentów, następnie certyfikatu CE niezbędnego do wprowadzenia substancji na rynek europejski. 

Udowodniono, że stymulacja wywołuje kontrolowany w wysokim stopniu stan zapalny.

Zdjęcia wycinków histopatologicznych obrazują uporządkowane rozłożenie molekuł w skórze, otoczonych świeżo wyprodukowanymi włóknami kolagenowymi.

Wskazania do zabiegu:

Produkt Juvelook poprzez wysokie stężenie kwasu poli D, L mlekowego 42,5 mg oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego 7,5 mg przeznaczony jest do rewitalizacji dużych powierzchni skóry. Dedykowany jest szczególnie osobom z dużą ilością drobnych zmarszczek, rozstępów, słabo napiętą i wiotką skórą, która utraciła swój naturalny blask i młodzieńczy wygląd.

Najczęściej polecany na:

 • Cienie pod oczami,
 • Ubytki objętości w okolicy dolnej powieki,
 • Zaznaczona dolina łez,
 • Wiotkość skóry szyi, skóry dłoni, skóry twarzy,
 • Blizny wklęsłe
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy
 • Rozświetlenie oraz ujędrnienie skóry,
 • Odmłodzenia okolicy oka,
 • Wygładzenie zmarszczek,
 • Trwałe napięcie i odżywienie skóry,

Zalety:

 • Minimalne dolegliwości bólowe
 • efekty utrzymują się do 24 miesięcy
 • brak grudek i masowania
 • silne stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • możliwy do stosowania w okolicy oka oraz w mezoterapii twarzy, szyi czy dekoltu
 • naturalny efekt

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Ile kosztuje zabieg?
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.