Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Modelowanie i powiększanie biustu

Modelowanie i powiększanie biustu

Piersi, uznawane powszechnie za najważniejszy atrybut kobiecości, często dalekie są od naszych oczekiwań. Dojrzewanie, wahania wagi, problemy hormonalne, ciąża, karmienie piersią, wiek, a nawet noszenie nieodpowiedniej bielizny może sprawić, że biust traci na wyglądzie i staje się nie powodem do dumy, ale wręcz przeciwnie: kompleksów. Niezadowolone z wyglądu swojego biustu są już nastolatki. Niestety ani ćwiczenia, ani kremy ujędrniające często nie przynoszą satysfakcjonującej poprawy. Modelowanie i powiększenie biustu to zabieg, który przywróci nam radość ze swojego ciała..

Zapraszamy na modelowanie i powiększanie piersi w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • nieestetyczny kształt piersi,
  • asymetria piersi,
  • zbyt mała objętość biustu,
  • rozstępy i blizny, wiotka skóra,

Zalety:

  • poprawa kształtu piersi,
  • pełniejszy biust,
  • redukcja rozstępów, blizn, wiotkości skóry,
  • poprawa samopoczucia i komfortu,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Modelowanie biustu Olsztyn

Atrakcyjny biust to marzenie wielu kobiet. Niestety, często jest poza naszym zasięgiem i pozostaje jedynie w sferze marzeń, będąc przyczyną ogromnych kompleksów. Forsowne ćwiczenia, dieta, a nawet najdroższe kosmetyki czy codzienne masaże nie sprawią, że nasz biust będzie większy, a ten, który jest obwisły, znacząco się uniesie. Jednocześnie na wygląd kobiecego biustu ma wpływ wiele czynników, które drastycznie wpływają na jego stan: od wahań wagi, przez zmiany hormonalne, czynniki genetyczne, ciąże i karmienie piersią, aż po prostu – grawitację i zmiany, które nieodłącznie wiążą się z wiekiem. Modelowanie biustu Olsztyn to więc zabieg, który często jest rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zwiększyć atrakcyjność swoich piersi.

Ujędrnienie biustu Olsztyn

Obwisły, niejędrny, wiotka skóra biustu jest przyczyną wielu kompleksów. Niestety, specyfika mięśni piersiowych kobiet sprawia, że biust, który już utracił jędrność, nie łatwo może się „wciągnąć” z powrotem – a trzeba zaznaczyć, że nawet kilkumiesięczne noszenie źle dobranej bielizny może sprawić, że biust nieodwracalnie straci na swoim kształcie i jędrności. Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, oferując im zabieg ujędrnienia i/lub powiększenia biustu – zabieg, który może zmienić największy kompleks w dumę. Ujędrnienie biustu Olsztyn? Zapraszamy do BClinique.

Powiększanie piersi Olsztyn

Powiększanie piersi to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Z wielkości biustu niezadowolonych jest bowiem bardzo wiele kobiet, które z jego małym rozmiarem czują się źle. Za jego wielkość odpowiada nie tylko genetyka, na którą żaden człowiek nie ma wpływu, ale i waga – na zbyt małą wielkość miseczki często narzekają szczupłe i wysportowane pacjentki. Powiększanie piersi Olsztyn to zabieg, który pozwala na widoczne powiększenie i wymodelowanie biustu – nawet o kilka rozmiarów!

Modelowanie, ujędrnienie I powiększenie piersi? Zapraszamy na wizytę w BClinique, gdzie na spotkaniu kwalifikacyjnym porozmawiamy o Twoich potrzebach i przedstawimy różne sposoby uzyskania wymarzonego biustu, wraz ze szczegółowym omówieniem zalet i zagrożeń każdego z nich.