LISTA ZABIEGÓW

Laserowe usuwanie zmian skórnych

Usuwanie zmian skórnych

Zmiany skórne oraz zmiany występujące w okolicach intymnych, takie jak włókniaki, brodawki, naczyniaki, tłuszczaki, kaszaki, kępki żółte i niepokojące znamiona barwnikowe czy tzw. pieprzyki, nie są usuwane jedynie ze względów estetycznych. Ważne, aby skonsultowa
się z lekarzem i usunąć przyczynę.
Czasami po zabiegu wskazane jest wykonanie badania histopatologicznego.

Wskazania do zabiegu:

  • brodawki, włókniaki, prosaki, kłykciny kończyste, punkty rubinowe, naczyniaki, tłuszczaki, kaszaki, znamiona barwnikowe i kępki żółte w różnych miejscach,
  • znamiona, które przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu (podrażnienia, otarcia),
  • znamiona, które mają podejrzenie zmian nowotworowych,
  • nieestetyczne zmiany, rozległe,

Zalety:

  • usuwanie zmian laserowo lub chirurgicznie (z badaniem histopatologicznym),
  • zabieg w większości przypadków jest jednorazowy,
  • czas trwania to z reguły kilkanaście minut,
  • szybka rekonwalescencja.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?


[/dt_sc_accordion]


CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.


Usuwanie zmian skórnych Olsztyn

Zmiany, znamiona, pieprzyki – ma je praktycznie każdy człowiek. Niestety, w wielu sytuacjach, te zmiany przeszkadzają, szpecą, niepokoją. Duże znamiona w widocznych miejscach, takich jak twarz, dekolt czy przedramiona mogą być powodem kompleksów. Znamiona, które znajdują się w miejscach, w których są narażone na otarcia, nie tylko powodują dyskomfort, ale i regularnie drażnione mogą być niebezpieczne dla zdrowia. W końcu, szczególnie znamiona barwnikowe, mają tendencję do transformacji w czerniaka – i z tego powodu powinny być pod stałą kontrolą dermatologiczną lub być usuwane, aby temu zapobiec. W BClinique oferujemy usuwanie zmian skórnych różnego typu i przy użyciu różnych technik.

Usuwanie znamion Olsztyn

W przypadku jakich znamion wskazane jest usunięcie? Przede wszystkim tych, które znajdują się w miejscu widocznym – gdzie nie tylko szpecą, ale i narażone na ekspozycję słoneczną, mogą być zagrożeniem. Dermatolodzy wskazują również znamiona, które znajdują się w miejscach drażnionych oraz wyglądają inaczej niż inne, mają podejrzaną strukturę, wygląd. Wszystkie, które budzą jakiekolwiek wątpliwości, powinny być zgłoszone lekarzowi, który zadecyduje, czy mają charakter łagodny, czy kwalifikują się do usunięcia. Zapraszamy na wizytę w BClinique ze swoimi znamionami, gdzie będzie wykonane szczegółowe badanie dermatoskopia) i przeprowadzana ewentualna kwalifikacja do zabiegu. Usuwanie znamion Olsztyn? Zapraszamy do BClinique.

Usuwanie zmian skórnych Olsztyn

Usunięcie zmian skórnych w BClinique to zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym i w miłej atmosferze, przez co cała procedura jest maksymalnie komfortowa. Lekarz specjalista wykona zabieg zarówno laserowy, jak i chirurgiczny, w bezpieczny sposób, a naturalna reakcja organizmu na interwencję, taka jak obrzęk czy lekkie zasinienie, zazwyczaj nie utrzymuje się dłużej, niż przez 1-3 tygodnie. Usunięcie zmian skórnych Olsztyn? Zapraszamy do gabinetu BClinique.