Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Plastyka napletka i podcięcie wędzidełkaPlastyka napletka/podcięcie wędzidełka u mężczyzn

Zbyt krótkie wędzidełko u mężczyzn z reguły ma charakter wrodzony, choć zdarza się również, że jest to zmiana nabyta, np. w wyniku urazu. Plastyka napletka w tej sytuacji często jest konieczna – zbyt krótkie wędzidełko może bowiem powodować problemy z utrzymaniem higieny, ból podczas stosunku czy przedwczesny wytrysk. Istnieje również ryzyko naderwania, które może powodować nawet konieczność hospitalizacji.

Zapraszamy na plastykę napletka i podcięcie wędzidełka w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • problemy z odprowadzaniem napletka,
  • ból podczas stosunku,
  • zaburzenia erekcji,
  • przedwczesna ejakulacja,
  • skrzywienie prącia w stosunku do jego korpusu (w stronę brzuszną),

Zalety:

  • trwały efekt,
  • większy komfort współżycia seksualnego,
  • zabieg wykonuje się jednokrotnie i trwa ok. 40 minut,
  • zabieg wykonany jest w znieczuleniu miejscowym.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Plastyka napletka Olsztyn

Plastyka napletka to kilka różnych zabiegów, z których najpopularniejsze to podcięcie wędzidełka (frenuloplastyka) oraz leczenie stulejki. Plastyka napletka wykonywana jest nie tylko dla potrzeb estetycznych, ale przede wszystkim leczniczych – we wszystkich sytuacjach, kiedy budowa napletka utrudnia mężczyźnie codzienne funkcjonowanie. Zabiegi te, w zależności od konkretnego przypadku, mogą wymagać użycia różnych narzędzi i technik, od użycia skalpela, przez laser, czy inne metody. Plastyka napletka Olsztyn to zabieg, który można wykonać również w BClinique, przy użyciu najnowocześniejszych dostępnych metod.

.

Podcięcie wędzidełka Olsztyn - dlaczego warto?

Podcięcie wędzidełka Olsztyn to świetne rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn z tego miasta i okolic, którzy mają problemy ze zbyt krótkim lub mało elastycznym wędzidełkiem prącia. Objawy zbyt krótkiego wędzidełka są liczne i mogą powodować dyskomfort – we współżyciu, a nawet w codziennym funkcjonowaniu, np. w higienie. Podcięcie wędzidełka to zabieg chirurgiczny, który nie zajmuje więcej, niż godzinę, a obiecuje trwałą poprawę na wszystkich płaszczyznach tego problemu. Zabiegu z reguły nie trzeba powtarzać. W BClinique przeprowadzamy zabieg podcięcia wędzidełka z poszanowaniem prywatności i intymności każdego pacjenta.

Plastyka napletka Olsztyn - zapraszamy do BClinique

Procedury estetyki stref intymnych w BClinique to wyłącznie wyselekcjonowane zabiegi, o najwyższym możliwym poziomie bezpieczeństwa i skuteczności. Oferta naszego gabinetu wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, którzy oczekują komfortu i poszanowania intymności podczas przeprowadzanych procedur, dla których ważna (obok oczywiście doświadczenia lekarza), jest atmosfera podczas zabiegu. Plastyka napletka Olsztyn? Leczenie stulejki? Podcięcie wędzidełka? Zapraszamy na zabiegi w BClinique. Pierwsze spotkanie zawsze zaczynamy od wizyty kwalifikacyjnej, na której można zadać lekarzowi wszystkie pytania, a także przejść niezbędną kwalifikację do przeprowadzenia zabiegu plastyki.