Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Redukcja cieni pod oczami tłuszczem

Redukcja cieni pod oczami tłuszczem

Odśwież swoje spojrzenie

Cienie pod oczami (lub sińce pod oczami, worki) nadają całej twarzy zmęczony wyraz. Niekoniecznie jednak świadczą o problemach z higieną snu – cienie pod oczami mogą również wynikać ze skłonności genetycznych oraz przebiegu naczyń krwionośnych w tej lokalizacji. Redukcja cieni pod oczami jest możliwa, dzięki użyciu tak naturalnego preparatu, jakim jest tłuszcz własny pacjenta – wprowadzany pod skórę w tej okolicy wypełnia leczone miejsce i poprawia jego koloryt, zapewniając subtelny, w pełni naturalny efekt. Dzięki niemu twarz zyskuje młodszy, bardziej promienny wygląd.

Zapraszamy na redukcję cieni pod oczami tłuszczem w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • tzw. cienie/sińce pod oczami
  • zwiotczała skóra pod oczami,

Zalety:

  • naturalny i przewidywalny efekt,
  • 100% naturalny wypełniacz (tłuszcz własny pacjenta)

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Redukcja cieni pod oczami Olsztyn

Cienie pod oczami to defekt estetyczny, który w wielu przypadkach jest stosunkowo łatwy do wyeliminowania – wystarczy odpowiedni styl życia, zwłaszcza nacisk na odpowiednią dawkę snu. Niestety, nie jest to reguła, a wielu pacjentów, pomimo dobrych wyników badań i odpowiedniej liczby przespanych godzin, nadal narzeka na sińce pod oczami, które sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną, a nawet chorą. Redukcja cieni pod oczami tłuszczem Olsztyn to zabieg, który pomaga pozbyć się tego problemu i zyskać nowy, promienny wygląd twarzy.

Redukcja cieni pod oczami tłuszczem Olsztyn

Rośnie popularność tłuszczu jako substancji wypełniającej w medycynie estetycznej, a coraz więcej pacjentów, mimo początkowych obaw, przekonuje się do jej licznych zalet stosowania w tej gałęzi medycyny. Łatwo dostępny i w pełni naturalny sprawdza się świetnie nie tylko w redukcji cieni pod oczami, ale i np. w popularnych zabiegach liftingujących. Tłuszcz pacjenta, pobierany najczęściej z okolicy kończyn dolnych lub brzucha, jest odpowiednio przygotowywany przed ponownym podaniem, aby zawierał same drogocenne dla skóry składniki. W taki sposób nie tylko wypełnia bruzdy czy cienie, ale i regeneruje i odmładza, wykorzystując naturalne procesy odnowy organizmu. Tak wykorzystany tłuszcz staje się naszym sprzymierzeńcem w drodze do nowego, piękniejszego wyglądu.

 

Redukcja cieni pod oczami Olsztyn

W BClinique każdego dnia pomagamy pacjentom i pacjentkom w odzyskaniu atrakcyjnego, promiennego wyglądu w możliwe naturalny sposób. Przed zabiegiem zawsze zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną, na której nie tylko sprawdzimy stan zdrowia i upewnimy się, że nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia wybranego zabiegu, ale i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości każdego pacjenta. Zapraszamy do naszego gabinetu BClinique w Olsztynie na pierwsze spotkanie przed zabiegiem redukcji cieni pod oczami – skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę.