Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Wypełnienie i ujędrnienie warg sromowych

Wypełnienie i ujędrnienie warg sromowych większych

zabieg dla każdej kobiety

Estetyka stref intymnych wciąż zyskuje na popularności – również w naszym kraju. Powiększenie i ujędrnienie warg sromowych większych to zabieg, który nie tylko poprawia estetykę okolic intymnych, ale i zdrowie kobiety, znacznie ograniczając ryzyko infekcji oraz otarć i podrażnień okolic intymnych. Menopauza, przebyte choroby, intensywne odchudzanie – istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć niekorzystnie na wygląd warg sromowych każdej kobiety. Ich wypełnienie i ujędrnienie za pomocą kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kobiet w tej kwestii. Ujędrnianie warg sromowych to błyskawiczny zabieg, jego efekty są widoczne niemalże natychmiast po zakończeniu. Pacjentka nie musi specjalnie się do niego przygotowywać, a po skończonym zabiegu może powrócić do normalnych czynności.

Wskazania do zabiegu:

  • korekta wyglądu warg sromowych większych,
  • zapobieganie otarciom, urazom i podrażnieniom okolic intymnych, które mogą powodować nawracające infekcje,
  • spowolnienie procesów starzenia,
  • utrata tkanki tłuszczowej w okolicach intymnych,

Zalety:

  • efekty widoczne od razu po zabiegu,
  • lepsze napięcie i uelastycznienie skóry,
  • efekt utrzymujący się nawet do 2 lat,
  • zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym,
  • wypełniacz 100% biokompatybilny z organizmem (w przypadku zastosowania tłuszczu substancji wypełniającej),
  • zabieg nie wymaga rekonwalescencji,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Wypełnienie warg sromowych Olsztyn

Wypełnienie, powiększenie, ujędrnienie – to potrzeby, z którymi najczęściej zgłaszają się do nas pacjentki, które decydują się na zabieg w obrębie warg sromowych w BClinique. Istnieje wiele powodów, dla których wygląd warg sromowych odbiega od naszych wyobrażeń – może być to menopauza, intensywne odchudzanie, poród, przeprowadzone zabiegi chirurgiczne lub po prostu defekt wrodzony. Wypełnienie warg sromowych jest zabiegiem, który rekomendujemy w wielu przypadkach i przeprowadzamy z dobrym skutkiem. Zaufało nam tak wiele klientek w Olsztynie, Zapraszamy do BClinique!

Powiększenie warg sromowych Olsztyn

Atrakcyjność intymna ma ogromny wpływ na nasze życie seksualne. Jeśli estetyka naszych okolic intymnych jest powodem kompleksów, warto przemyśleć taki zabieg – również, a może szczególnie wtedy, kiedy w parze z nieatrakcyjnym wyglądem idą również problemy zdrowotne. Niedostateczna wielkość warg sromowych większych może powodować dyskomfort całej okolicy, a powstałe podrażnienia i otarcia, powodować nawracające infekcje intymne i mniejszą satysfakcję z życia seksualnego. Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem pacjentki może więc pomóc uporać się z wieloma problemami, które byłyby trudne lub niemożliwe do zniwelowania przy pomocy innych sposobów. Ujędrnienie warg sromowych to zabieg niechirurgiczny, bezbolesny, a przy tym wysoce skuteczny. Renoma naszej kliniki sięga daleko poza naszą siedzibę, dlatego jest częstym wyborem kobiet z okolicznych miast, a nawet niewielkich miejscowości, takich jak zlokalizowane niedaleko
Szafranki.

 

Wypełnienie warg sromowych w BClinique

W gabinecie BClinique, pod czujną opieką lekarza specjalisty i z poszanowaniem intymności każdej pacjentki przeprowadzane jest szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Wypełnienie, powiększenie i ujędrnienie warg sromowych większych to zabieg, który również wykonujemy w naszym gabinecie w Olsztynie. Zaufały nam także klientki z takich okolicznych miejscowości jak Ostróda i z wielu innych. Zapraszamy na spotkanie wstępne, podczas którego lekarz omówi zabieg, przeprowadzi niezbędną kwalifikację, oceni stan zdrowia pacjentki oraz odpowie na wszystkie pytania.