LISTA ZABIEGÓW


Wypełnienie i ujędrnienie warg sromowych

Wypełnienie i ujędrnienie warg sromowych większych

zabieg dla każdej kobiety

Estetyka stref intymnych wciąż zyskuje na popularności – również w naszym kraju. Powiększenie i ujędrnienie warg sromowych większych to zabieg, który może pozwolić nie tylko na większą estetykę okolic intymnych, ale i poprawę zdrowia, znacznie ograniczając ryzyko infekcji oraz otarć i podrażnień okolic intymnych. Menopauza, przebyte choroby, intensywne odchudzanie – istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć niekorzystnie na wygląd warg sromowych każdej kobiety. Ich wypełnienie i ujędrnienie za pomocą kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kobiet w tej kwestii. Zapraszamy do BClinique!

Wskazania do zabiegu:

  • korekta wyglądu warg sromowych większych,
  • zapobieganie otarciom, urazom i podrażnieniom okolic intymnych, które mogą powodować nawracające infekcje,
  • spowolnienie procesów starzenia,
  • utrata tkanki tłuszczowej w okolicach intymnych,

Zalety:

  • efekty widoczne od razu po zabiegu,
  • lepsze napięcie i uelastycznienie skóry,
  • efekt utrzymujący się nawet do 2 lat,
  • zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym,
  • wypełniacz 100% biokompatybilny z organizmem (w przypadku zastosowania tłuszczu substancji wypełniającej),
  • zabieg nie wymaga rekonwalescencji,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Wypełnienie warg sromowych Olsztyn

Wypełnienie, powiększenie, ujędrnienie – to potrzeby, z którymi najczęściej zgłaszają się do nas pacjentki, które decydują się na zabieg w obrębie warg sromowych w BClinique. Istnieje wiele powodów, dla których wygląd warg sromowych odbiega od naszych wyobrażeń – może być to menopauza, intensywne odchudzanie, poród, przeprowadzone zabiegi chirurgiczne lub po prostu defekt wrodzony. Wypełnienie warg sromowych jest zabiegiem, który rekomendujemy w wielu przypadkach i przeprowadzamy z dobrym skutkiem. Wypełnienie warg sromowych Olsztyn? Zapraszamy do BClinique!

Powiększenie warg sromowych Olsztyn

Atrakcyjność intymna ma ogromny wpływ na nasze życie seksualne. Jeśli estetyka naszych okolic intymnych jest powodem kompleksów, warto przemyśleć taki zabieg – również, a może szczególnie wtedy, kiedy w parze z nieatrakcyjnym wyglądem idą również problemy zdrowotne. Niedostateczna wielkość warg sromowych większych może powodować dyskomfort całej okolicy, a powstałe podrażnienia i otarcia, powodować nawracające infekcje intymne i mniejszą satysfakcję z życia seksualnego. Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem pacjentki może więc pomóc uporać się z wieloma problemami, które byłyby trudne lub niemożliwe do zniwelowania przy pomocy innych sposobów.

 

Wypełnienie warg sromowych w BClinique

W gabinecie BClinique, pod czujną opieką lekarza specjalisty i z poszanowaniem intymności każdej pacjentki przeprowadzane jest szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Wypełnienie, powiększenie i ujędrnienie warg sromowych większych to zabieg, który również wykonujemy w naszym gabinecie w Olsztynie. Zapraszamy na spotkanie wstępne, podczas którego lekarz omówi zabieg, przeprowadzi niezbędną kwalifikację, oceni stan zdrowia pacjentki oraz odpowie na wszystkie pytania.