Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Skinbooster-RewitalizacjaSkinbooster (Rewitalizacja)

Skinbooster? To zastrzyk energii, to urodowy pocisk, prawdziwe remedium na utratę jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Marzy Ci się redukcja drobnych zmarszczek, poprawa elastyczności i nawilżenia? Szukasz sposobu na dyskretny lifting? Skinbooster to zabieg, po którym można wiele oczekiwać. Przeprowadzony z precyzją przez lekarza daje efekty, które często są poza zasięgiem innych metod. Wybierz Skinbooster w naszym gabinecie: nasze pacjentki są nim zachwycone!
Efekty? Naturalne, subtelne, stopniowe.

Wskazania do zabiegu:

  • redukcja drobnych zmarszczek wokół ust i oczu
  • zwiększenie elastyczności i poziomu nawilżenia skóry twarzy
  • rewitalizacja szyi, dłoni i dekoltu
  • dyskretny lifting

Zalety:

  • naturalny efekt i stymulacja do produkcji kolagenu
  • jednoczesny efekt nawilżenia i liftingu (dwa w jednym!)
  • pierwsze rezultaty zauważalne już po pierwszym zabiegu, pełny obraz po ok. 2 tygodniach
  • odczuwamy jedynie delikatny dyskomfort (przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym)
  • świetny zabieg w każdej grupie wiekowej. Zadowolone są z niego i osoby 50+, jak i te, które dopiero zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia. To również dobra propozycja dla młodych ludzi (po 30 r.ż.), którzy chcą o siebie zadbać, wzmocnić skórę i poprawić poziom nawilżenia

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ważne informacje
Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Skinbooster Olsztyn - wybierz naturalne odmłodzenie!

Skinbooster to zabieg, który nie potrzebuje specjalnej reklamy: nasze pacjentki wybierają go często i bardzo chwalą za naturalny, ale widoczny efekt na skórze twarzy. Można go też stosować na szyję, dekolt i dłonie, czyli wszystkie te miejsca, które o naszym wieku chcą mówić najszybciej. Wbrew pozorom Skinbooster nie jest jednak wybierany wyłącznie przez  kobiety w wieku dojrzałym – korzystają z niego również młodsze dziewczyny, które mierzą się z przesuszoną skórą i szukają zabiegu, który doda im energii i zminimalizuje efekt starzenia. To właśnie potrafi Skinbooster! Olsztyn, al. Wojska Polskiego 30A – to tutaj możecie wybrać się na ten zabieg i przekonać się, że warto. Na własnej skórze.

Doskonałe efekty. Bez skalpela!

Skinbooster w Olsztynie to zabieg, który rekomendowany jest w wielu przypadkach. Jeśli  nasza cera potrzebuje odświeżenia i blasku, jeśli mamy problem z przesuszoną skórą, jeśli  chcemy zmniejszyć widoczność zmarszczek, jeśli chcemy coś unieść i podnieść –  Skinbooster będzie idealny. Znieczulenie miejscowe sprawia, że dyskomfort podczas zabiegu jest ograniczony do minimum, a ewentualne drobne zasinienia w miejscach wkłucia znikają po kilku dniach.  Skinbooster Olsztyn więc, to świetny zabieg dla każdej kobiety, która oczekuje efektów i  subtelnego odmłodzenia twarzy.

Skinbooster w Olsztynie wykonasz w naszym gabinecie

Pod okiem lekarza z doświadczeniem, który, zanim wykona zabieg –  przeprowadzi wywiad, zbada i doradzi, czy to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Sprawdzi, czy zabieg będzie trzeba powtórzyć, podpowie, jak możesz zmienić swoją pielęgnację czy  dietę, żeby efekt utrzymywał się jak najdłużej. Ten sam lekarz obejrzy Cię po zabiegu i w  razie jakichkolwiek komplikacji (każda ingerencja związana jest z ryzykiem!), będzie mógł zaproponować leczenie, wystawić receptę. Wybierz bezpieczeństwo, wybierz najlepsze  efekty. Poprawa urody nigdy nie może odbywać się kosztem zdrowia – to zasada, od której  w naszym gabinecie nie ma żadnych odstępstw.