Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Korekcja asymetrii piersi

Korekcja asymetrii piersi

w trosce o kobiecy biust

Każdy człowiek jest asymetryczny. Nie mamy takiej samej długości kończyn, tak samo, jak nie mamy takiej samej siły w obu rękach. Te dysproporcje nie omijają kobiecego biustu, który nie jest identyczny. Zdarza się jednak, że asymetria jest tak duża, że nie tylko jest powodem niskiego poczucia własnej atrakcyjności, ale i problemów w codziennym funkcjonowaniu, jak choćby kupieniu odpowiedniej bielizny. Korekcja asymetrii piersi jest więc zabiegiem potrzebnym i wskazanym wszędzie tam, gdzie biust wpływa negatywnie na codzienność pacjentki.

Zapraszamy na korekcję asymetrii piersi w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • asymetria wrodzona (tzw. zespół Polanda),
  • jedna pierś znacznie większa o drugiej (min. jeden rozmiar),
  • inny kształt jednej piersi.

Zalety:

  • przewidywalny, naturalny efekt,
  • długotrwały rezultat,
  • poprawa wyglądu piersi.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Korekcja asymetrii piersi Olsztyn

Korekcja asymetrii piersi jest zabiegiem, który pozwala przywrócić kobiecym piersiom atrakcyjny, symetryczny wygląd. Duże dysproporcje między wielkością lub kształtem piersi mogą być bowiem powodem nie tylko ogromnych kompleksów, ale i np. problemem z dobraniem odpowiedniej bielizny, której brak tylko pogarsza sytuację, sprawiając, że dysproporcje tylko się nasilają. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując skuteczne i naturalne efekty, które pomagają tysiącom kobiet na całym świecie pozbyć się kompleksów dotyczących urody własnego biustu. Korekcja asymetrii piersi Olsztyn? Zapraszamy do BClinique!

Korekcja asymetrii piersi Olsztyn - piersi tego samego rozmiaru

Jaka dysproporcja określana jest jako duża? Każda kobieta ma swoją tolerancję, ale w medycynie estetycznej o znacznej dysproporcji mówi się w sytuacji, kiedy różnica między piersiami wynosi przynajmniej jeden rozmiar. Mniejsze bowiem nie są tak widoczne, a do tego dość łatwe w korygowaniu, np. przez noszenie odpowiedniej bielizny z dodatkowym wypełnieniem. Korekcja asymetrii piersi Olsztyn to więc zabieg, który symetryzuje piersi o znacznej asymetrii. Ten zabieg można przeprowadzić również w gabinecie BClinique, w którego ofercie znajduje się szereg procedur powstałych z troski o wygląd kobiecego biustu – powiększanie, modelowanie, a także właśnie korekcję asymetrii.

Korekcja asymetrii piersi Olsztyn - zapraszamy na wizytę

Korekcja plastyczna piersi to zabieg, który pomaga skorygować nawet spore różnice w wyglądzie piersi i pomóc kobietom odzyskać utraconą pewność siebie. Zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną w BClinique – porozmawiajmy o zaletach i wadach każdej metody, możliwych skutkach ubocznych oraz sprawdźmy potencjalne przeciwskazania do zabiegu. Pierwsza wizyta może pomóc podjąć właściwą decyzję o korekcji piersi – zarówno tę pozytywną, jak i negatywną. Zapraszamy na zabiegi leczenia asymetrii piersi w Olsztynie.