LISTA ZABIEGÓW


Labioplastyka

Labioplastyka

czyli korekcja rozmiaru i kształtu warg sromowych

Duży rozmiar, asymetria czy deformacja warg sromowych to problem wielu kobiet. Potencjalnych przyczyn może być wiele i mogą mieć zarówno charakter wrodzony, jak i wynikać z przebiegu porodu, przeprowadzonych zabiegów chirurgicznych, a nawet zażywania hormonów. Warto zaznaczyć, że asymetrie i deformacje w tej okolicy mogą być nie tylko przyczyną kompleksów, ale i powodować dyskomfort fizyczny, narażać na częste infekcje w sferze intymnej oraz pogorszenie jakości życia seksualnego. Labioplastyka, czyli laserowe lub chirurgiczna korekcja warg sromowych, może całkowicie zlikwidować przyczynę problemów, niezależnie od ich przyczyny.

Zapraszamy na zabieg labioplastyki w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

 • deformacje, przerost, asymetria warg sromowych,
 • ból i dyskomfort związany z anatomią warg sromowych,
 • nawracające infekcje związane z anatomią warg sromowych,
 • pogorszenie doznań seksualnych,
 • chęć poprawy estetyki miejsc intymnych

Zalety:

 • cięcie laserowe minimalizuje krwawienie podczas zabiegu,
 • zabieg przeprowadzony jest w znieczuleniu miejscowym,
 • laser stymuluje produkcję kolagenu, co prowadzi do zwiększonej elastyczności leczonej tkanki 

  Często Zadawane Pytania

  Jakich efektów możesz się spodziewać?
  Jak to działa?
  Jak wygląda zabieg?
  Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Labioplastyka Olsztyn

Labioplastyka, czyli plastyka okolic krocza, jest zabiegiem, który może przynieść pacjentce większy komfort na wielu płaszczyznach. Nierówności w budowie anatomicznej warg sromowych mogą bowiem być przyczyną wielu problemów i dolegliwości – we współżyciu, uprawianiu niektórych sportów (takich jak jazda na rowerze czy jazda konna), a nawet w codziennych, zwykłych czynnościach. Otarcia, świąd, podrażnienia w tej okolicy nie tylko wiążą się z dyskomfortem, ale i mogą prowadzić do nawracających infekcji intymnych. W końcu, nie bez znaczenia dla wielu kobiet jest również estetyka tych okolic. Niezależnie od przyczyny podjęcia leczenia, Labioplastyka Olsztyn jest zabiegiem, na które decyduje się wiele pacjentek BClinique.

Labioplastyka w Olsztynie

Labioplastyka to zabieg przeprowadzany w naszym gabinecie w Olsztynie wyłącznie przez doświadczonego lekarza, który holistycznie podchodzi do opieki nad każdym pacjentem. Ta opieka obejmuje nie tylko dokładny wywiad i wizytę kwalifikacyjną przed zabiegiem, ale i stały dostęp do lekarza przez cały okres rekonwalescencji. W BClinique uważamy, że poczucie bezpieczeństwa, tak samo, jak potrzeba poszanowania prywatności i maksymalny komfort podczas zabiegów, jest jednym z podstawowych filarów usług z zakresu medycyny estetycznej. Labioplastyka Olsztyn? Zapraszamy!

 

Ginekologia estetyczna Olsztyn

Ginekologia estetyczna to ważny dział w BClinique. Uważamy, że zdrowie intymne oraz satysfakcja z życia seksualnego nigdy nie powinna być bagatelizowana, jako ważna część życia każdego z nas. Mając to na uwadze, Labioplastyka z pewnością jest zabiegiem, którego wykonanie często może decydować o lepszej jakości codziennego życia pacjenta. Zapraszamy na pierwsze spotkanie, w którym lekarz przeprowadzi niezbędną kwalifikację i odpowie na wszystkie pytania dotyczące tego zabiegu.