Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Liposukcja Strzykawkowa

Liposukcja Strzykawkowa

sprawdź jej możliwości

Liposukcja strzykawkowa (lipoplastyka) to sprawdzony sposób na modelowanie twarzy i ciała, szczególnie okolic tzw. trudnych, w których tkanka tłuszczowa utrzymuje się pomimo stosowania zdrowego stylu życia. Liposukcja w BClinique najczęściej wykorzystywana jest do likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, czy udach, ale również usunięcia bądź zredukowania tzw. „chomików” czy podwójnego podbródka (modelowanie twarzy).

Wskazania do zabiegu:

  • modelowanie twarzy (likwidacja podwójnego podbródka, czy tzw. chomików),
  • modelowanie ciała (zmniejszenie tkanki tłuszczowej w takich miejscach jak ramiona, biodra, brzuch, pośladki, uda, kolana, wzgórek łonowy czy tzw. „boczki”).

Zalety:

  • minimalna ilość zabiegów do osiągnięcia wymarzonego efektu (zazwyczaj wystarcza jedna wizyta),
  • efekt redukcji widoczny jest od razu po zabiegu, a do tego zwiększa się w czasie(ostateczny rezultat obserwujemy po kilku tygodniach),
  • osiągnięta redukcja jest trwała (czas utrzymania się zależy m.in. od stylu życia, może utrzymywać się latami),
  • zabieg można powtarzać (należy jedynie odczekać 2-4 miesiące).

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Liposukcja Olsztyn

Liposukcja w Olsztynie to zabieg wybierany przez wiele kobiet i mężczyzn, którzy pragną pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach. Na zabieg decydują się osoby w różnym wieku, często przed ważnymi wydarzeniami (takimi jak ślub, urlop czy ważna konferencja), którym zależy na błyskawicznej i pewnej poprawie wyglądu. Modelowanie twarzy lub ciała może zdecydowanie zwiększyć pewność siebie, a często nawet usunąć mankamenty, które były przyczyną kompleksów przez długie lata. Liposukcja strzykawkowa Olsztyn to jedno z najbardziej spektakularnych zabiegów w BClinique.

Wybierz liposukcję w BClinique

Medycyna estetyczna, wykonywana przez lekarza z dużym doświadczeniem w tego typu zabiegach, jest cennym wsparciem na naszej drodze do atrakcyjnego wyglądu. Podwójny podbródek, nadmiar tłuszczu na brzuchu czy nad kolanami to często defekty, które skutecznie psują nam humor, odbierają pewność siebie w wielu sytuacjach. Zabieg liposukcji spełnia pokładane w nim nadzieje i pozwala na błyskawiczną redukcję tkanki tłuszczowej w każdym problematycznym obszarze – właśnie dlatego zyskał taką popularność na całym świecie. Liposukcja Olsztyn? Szukasz sprawdzonego miejsca, żeby wykonać ten zabieg w swoim mieście? Zapraszamy do BClinique!

Osiągnij efekty, o jakich marzysz

Zabieg liposukcji może (i powinien!) być uzupełnieniem diety i aktywnego trybu życia. Wiele osób mierzy się z problemem „opornych” miejsc, których wygląd (mimo wysiłków) daleki jest od wymarzonego. Lipoplastyka jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej w sytuacji, w której tradycyjne sposoby nie dają wymarzonych rezultatów. Razem z innymi zabiegami może być sposobem na udaną metamorfozę – i tego życzymy wszystkim naszym pacjentom.

Liposukcja strzykawkowa? Olsztyn? Zapraszamy Państwa do BClinique, gdzie pod opieką doświadczonego zespołu, możliwe jest skorzystanie z starannie wyselekcjonowanych, prestiżowych zabiegów medycyny estetycznej. Do zobaczenia!