Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Liposukcja Wzgórka Łonowego

Liposukcja wzgórka łonowego

estetyka intymna kobiet

Nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic wzgórka łonowego może okazać się trudny w eliminacji, nawet mimo skutecznej diety czy regularnych ćwiczeń fizycznych. Dzieje się tak dlatego, że jego wygląd często warunkowany jest genetycznie, a ponadto jest to część ciała, która nie jest podatna na odchudzanie. Liposukcja wzgórka łonowego to zabieg, który pozwala na pozbycie się nadmiaru tłuszczu w tej okolicy – szybko i skutecznie, w poszanowaniu intymności i prywatności każdej pacjentki.

Zapraszamy na liposukcję wzgórka łonowego w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • nadmierna ilość tkanki tłuszczowej wzgórka łonowego,
  • utrata jędrności tych okolic, wiotka skóra.

Zalety:

  • eliminacja nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • większa estetyka leczonych okolic.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Radiofrekwencja mikroigłowa Olsztyn. Liposukcja wzgórka łonowego Olsztyn

Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej w okolicy wzgórka łonowego jest przyczyną kompleksów i niskiego poczucia atrakcyjności (szczególnie seksualnej) wielu kobiet. Defekt ten wpływa na ich życie intymne, ponadto wzgórek łonowy często nieestetycznie odznacza się na ubraniach, sprawiając dyskomfort psychiczny. W sytuacji, kiedy tradycyjne metody nie są skuteczne, na pomoc przychodzi medycyna estetyczna, proponując zabieg liposukcji – a więc pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Liposukcja wzgórka łonowego Olsztyn to zabieg, który ma w swojej ofercie również BClinique.

Szukasz wszechstronnych rozwiązań? To jest to! Liposukcja wzgórka łonowego Olsztyn

Liposukcja wzgórka łonowego to procedura medyczna, do której w BClinique kwalifikuje lekarz specjalista, doświadczony w medycynie estetycznej. Wizyta kwalifikacyjna, która jest koniecznością w naszym gabinecie i poprzedza każdy zabieg, to możliwość nie tylko zadania wszystkich niezbędnych pytań, ale i sprawdzenie czy stan zdrowia pacjentki pozwala na przeprowadzenia leczenia. Liposukcja wzgórka łonowego Olsztyn jest zabiegiem, którego efekt jest pewny, a jednocześnie odwracalny – w tej okolicy z powrotem może pojawić się nadmiar tkanki tłuszczowej, np. w wyniku złej diety i niewłaściwego stylu życia. Przyszła postawa pacjentki jest więc kluczowa.

Radiofrekwencja mikroigłowa Olsztyn? Wybierz nasz gabinet! Liposukcja wzgórka łonowego w Olsztynie

Zabieg liposukcji wzgórka łonowego, tak jak wszystkie procedury w naszym gabinecie, przeprowadzany jest z naciskiem na poszanowanie prywatności i intymności każdej pacjentki. Oferujemy pełne wsparcie, zaangażowanie i specjalistyczną wiedzę, aby pomóc wszystkim pacjentkom w odzyskaniu wiary w siebie i w swoje możliwości, w drodze do uzyskania naturalnego piękna. Zapraszamy na zabiegi ginekologii estetycznej w Olsztynie. Jesteśmy przekonani, że wybór naszego gabinetu będzie dobrą decyzją.

Liposukcja wzgórka łonowego Olsztyn?
Zapraszamy do BClinique!