Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Liposukcja Podbródka

Liposukcja podbródka

Odzyskaj owal twarzy

Tzw. podwójny podbródek to nadmiernie nagromadzona miejscowo tkanka tłuszczowa, która zbiera się w okolicy brody pacjenta/pacjentki. Istnieje wiele potencjalnych przyczyn tego defektu, od nadmiernej masy ciała, przez starzenie się, aż po wady postawy. Liposukcja podbródka to zabieg, który pozwala na eliminację nadmiernej tkanki tłuszczowej w tym miejscu, nadając twarzy nową linię. Dodatkowo skóra leczonych okolic stymulowana jest do produkcji kolagenu, co poprawia napięcie skóry. Efekt? Nowy, piękny owal twarzy.

Zapraszamy na liposukcję podbródka w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • tzw. podwójny podbródek

Zalety:

  • usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • lifting okolic podbródka,
  • odmłodzenie i zwiększone napięcie skóry leczonej okolicy,
  • uwydatnienie linii żuchwy.

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Liposukcja podbródka Olsztyn

Podwójny podbródek to zmora wielu kobiet i mężczyzn. Często również tych szczupłych, którzy mimo zdrowego odżywiania i regularnego uprawiania sportu, nie mogą zmniejszyć obwodu tkanki tłuszczowej w okolicy brody. Zabieg liposukcji podbródka w BClinique to sprawdzony sposób na odzyskanie pięknej linii żuchwy – która ma tak ogromny wpływ na estetykę całej twarzy. To gwarancja pozbycia się podwójnego podbródka i uzyskania lepszych proporcji twarzy oraz nowego, odświeżonego wyglądu. Liposukcja podbródka Olsztyn to zabieg, na który decyduje się wielu naszych pacjentów.

Liposukcja podbródka Olsztyn

Medycyna estetyczna w BClinique to zabiegi przeprowadzane przez lekarza z ogromnym doświadczeniem – począwszy od wizyty kwalifikacyjnej, przez samą procedurę, aż po rekonwalescencję. Obecność lekarza wpływa na większy komfort pacjentów BClinique i poczucie bezpieczeństwa podczas przeprowadzonych zabiegów. Liposukcja podbródka w Olsztynie to zabieg, który jest w naszej ofercie. Zapraszamy na niego pacjentów i pacjentki, które nie mogą pozbyć się podwójnego podbródka innymi sposobami i jednocześnie nie mają przeciwskazań do przeprowadzenia tego zabiegu.

Liposukcja podbródka w Olsztynie

Podwójny podbródek to defekt estetyczny, który dodaje nam lat. Na jego powstanie ma wpływ wiele czynników, takich jak błędy dietetyczne skutkujące nadwagą, skłonności genetyczne czy naturalne procesy starzenia się skóry. Często dostępne w sklepach kosmetyki czy domowe masaże nie przynoszą zadowalającego efektu – w takich przypadkach przychodzi z pomocą medycyna estetyczna, która daje pewny efekt.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w BClinique – podczas wizyty kwalifikującej do zabiegu odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości każdego pacjenta, opowiemy o możliwych skutkach ubocznych, rekonwalescencji i kosztach, a także sprawdzimy stan zdrowia i możliwe do uzyskania efekty zabiegu. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w BClinique Olsztynie.