Mediraty
Strefy intymne
Estetyka stref intymnych

Odmładzanie, modelowanie, ujędrnianie, zwiększanie satysfakcji seksualnej

Modelowanie, czyli idealne rozwiązanie dla kobiet

w okresie około menopauzalnym, menopauzalnym i po-menopauzalnym, których wargi sromowe większe straciły na młodym wyglądzie, co przekłada się na poprawę własnego samopoczucia i zadowolenia z życia seksualnego zarówno partnera jak i partnerki. Zabieg jest również dedykowany paniom, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Poprawa estetyki strefy bikini wraz z korzyściami dla zdrowia przekłada się na mniejsze ryzyko infekcji intymnych.

Podaż preparatów na bazie kwasu hialuronowego lub tłuszczu w wargi sromowe pozwala przywrócić pożądany wygląd oraz funkcjonalność warg sromowych większych, zwiększa ich objętość, zatrzymuje objawy starzenia się okolic intymnych i przywraca prawidłowe napięcie oraz nawilżenie, co pozwala zlikwidować suchość i nadwrażliwość tych okolic.

Naszym pacjentkom na rozwiązanie powyższych dolegliwości proponujemy: Modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym lub tłuszczem.

Czy ty też zmagasz się z

suchością pochwy powodującą dyskomfort, nawracającymi zapaleniami, podrażnieniami, problemami ze współżyciem czy krwawieniem kontaktowym? Po zabiegu rewitalizacji krocza, skóra jest bardziej nawilżona, elastyczna i wzmocniona, a w efekcie bardziej odporna na uszkodzenia i otarcia. Dzięki temu uciążliwe dolegliwości, jak pieczenie, świąd czy suchość pochwy, ustępują, a satysfakcja z życia seksualnego jest spotęgowana.

Aby uporać się z tymi dolegliwościami proponujemy zabieg Rewitalizacji Krocza. Alternatywnie dostępny jest również zabieg Rewitalizacja Krocza Osoczem Bogatopłytkowym i Fibryną. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego i fibryny wraz z czynnikami aktywnymi, pobudza fibroblasty do produkcji własnego kolagenu i stymuluje do tworzenia nowych naczyń krwionośnych. W efekcie poprawia się jakość skóry i błon śluzowych, ściany pochwy stają się odmłodzone, lepiej nawilżone oraz bardziej jędrne, a życie seksualne tylko na tym korzysta.

Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach wzgórka łonowego

bywa źródłem dyskomfortu fizycznego oraz wielu kompleksów. Liposukcji najczęściej poddają się kobiety z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, która nagromadziła się w wyniku naturalnych procesów lub jako skutek działań chirurgicznych – na przykład cięć cesarskich.

Kobiety pragnące poprawić i wzmocnić doznania intymne

niezadowolone ze swojego życia seksualnego czy z odczuwanego orgazmu pochwowego coraz częściej decydują się na zabieg G-shot – powiększenie punktu G. Ma on na celu zwiększenie przyjemnych doznań seksualnych poprzez podanie preparatu na bazie kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany pochwy, powodując uwypuklenie okolicy, w której mieści się największa liczba receptorów. Efektem jest uwydatnienie i ujędrnienie okolicy punktu G, co może wpływać na zwiększenie doznań seksualnych.

Dodatkowo proponujemy również zabieg O-shot – „Orgasm shot”.

To zabieg, który przywraca kobiecą pewność siebie, zwiększa libido i odczuwanie orgazmu. Polega na podaniu osocza bogatopłytkowego lub fibryny (pozyskiwanych z krwi pacjenta) w okolice łechtaczki, pobudzając do wzrostu naczynia krwionośne, regeneruje tkanki oraz pobudza krążenie krwi w okolicach intymnych. Dzięki zabiegowi można zniwelować zaburzenia libido oraz zwiększyć intensywność doznań erotycznych. Zabieg minimalizuje również stany zapalne, uelastycznia, nawilża i odżywia pochwę, zmniejsza dolegliwości bólowe w trakcie współżycia.

Labioplastyka, czyli plastyka warg sromowych

to metoda adresowana przede wszystkim do kobiet niezadowolonych z wyglądu zewnętrznych narządów płciowych, posiadających zbyt duże, asymetryczne lub też wiotkie wargi sromowe, bez względu na wiek. Te niedoskonałości mogą się również wiązać z nieprzyjemnymi i bolesnymi podrażnieniami w obrębie okolic intymnych, występującymi podczas codziennych aktywności, a szczególnie podczas uprawiania niektórych sportów takich jak jazda konna, bieganie, czy też jazda na rowerze.

Labioplastyka ma na celu usunięcie nadmiaru tkanki, dzięki czemu dochodzi do zmniejszenia i wymodelowania warg sromowych mniejszych, rezultatem jest poprawa wyglądu kobiecych narządów płciowych zewnętrznych. Jest to istotne zagadnienie, ponieważ często wpływa na poczucie własnej atrakcyjności, a także pewności siebie.

Zmiany bliznowate w obrębie krocza

mogą być spowodowane urazami lub porodem, podczas którego doszło do samoistnego pęknięcia lub konieczne było wykonanie nacięcia krocza. Źle wygojone lub niedokładnie zszyte rany mogą tworzyć szpecące, a nawet bolesne blizny, powodujące duży dyskomfort przy stosunkach płciowych. Odpowiednio dobrany zabieg ma na celu rozjaśnienie, uelastycznienie, wygładzenie i zmniejszenie widoczności blizny, co przekłada się na komfort codziennego funkcjonowania oraz pożycia intymnego.

Depigmentacja okolic intymnych

Okolice intymne, takie jak narządy płciowe, krocze, wewnętrzna strona ud czy odbyt, są obszarami podatnymi na powstawanie przebarwień. Dla wielu osób taka cecha może okazać się problemem, w szczególności podczas zbliżeń z partnerem. Zabieg ma na celu rozjaśnienie tych okolic, wpływając pozytywnie na jakość życia pacjentów, samoocenę i życie seksualne.

Metody: