Brzuch
Zabiegi modelujące i ujędrniające skórę brzucha

Modelowanie i ujędrnianie skóry brzucha oraz usuwanie rozstępów

Jędrna i napięta skóra brzucha

bez zbędnych depozytów tkanki tłuszczowej i cellulitu jest bardzo dużym wyzwaniem dla kobiet, które przekroczyły 30 r.ż. Dzięki najnowszym technologiom wykorzystywanym w medycynie estetycznej pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest możliwe do osiągnięcia.

Jeśli mimo ćwiczeń i restrykcyjnej diety

nie jesteś w stanie poradzić sobie z fałdkami i wiszącą skórą na brzuchu, zapraszamy do naszego gabinetu, w którym wykonujemy zabiegi modelujące brzuch poprzez wyeliminowanie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Zabieg ten pozwoli na zmniejszenie obwodu brzucha i przywrócenie skórze elastyczności.

Innym defektem

estetycznym pojawiającym się na skórze brzucha są rozstępy. Z reguły powstają one w wyniku nagłego wzrostu masy ciała, jak np. u kobiet po ciąży. Rosnący brzuch napiera na włókna kolagenowe, które w pewnym momencie tracą swą rozciągliwość i zaczynają pękać. Na skórze pojawiają się wówczas ciemnoczerwone prążki, które stopniowo zaczynają blednąć pozostawiając na skórze ślad przypominający bliznę.
Jeśli borykacie się Państwo z którymś z wyżej opisanych problemów, zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą wybrać odpowiednie rozwiązanie Państwa problemu. Efekty poprawy kondycji skóry można zaobserwować nawet już po jednym zabiegu!

Metody: