LISTA ZABIEGÓW


Rewitalizacja Okolic Intymnych

Rewitalizacja okolic intymnych

dla kobiet i mężczyzn

Rewitalizacja pochwy oraz rewitalizacja prącia to zabiegi XXI wieku, które podchodzą z szacunkiem do potrzeb kobiet i mężczyzn w zakresie życia seksualnego – niezależnie od ich wieku i kondycji fizycznej. Starzenie się miejsc intymnych to naturalny proces, który może wpływać negatywnie nie tylko na samopoczucie pacjenta, ale i na jego zdrowie oraz satysfakcję z życia seksualnego. Rewitalizacja przy użyciu kwasu hialuronowego, osocza czy komórek macierzystych jest zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej pacjentów i pacjentek w BClinique.

Zapraszamy na rewitalizację okolic intymnych w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu: 
  • suchość pochwy,
  • wiotka i/lub sucha skóra prącia/pochwy,
  • świąd okolic intymnych,
  • ból podczas stosunku,
  • otarcia i urazy w obrębie pochwy,
  • powracające infekcje intymne,

Zalety: 

  • odmłodzenie okolic intymnych,
  • większa elastyczność oraz zmniejszenie suchości skóry oraz śluzówki pochwy,
  • poprawa wyglądu prącia,
  • poprawa życia seksualnego,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Rewitalizacja okolic intymnych Olsztyn

Zabieg, który może przywrócić radość z życia seksualnego, jest z pewnością pożądany przez wiele kobiet i mężczyzn. Szczególnie w dojrzałym wieku, kiedy nadal chcemy cieszyć się życiem seksualnym, a jednocześnie nasze ciało często nam „odmawia” – odpowiadając suchością, mniejszą jędrnością czy nawracającymi infekcjami intymnymi. Rewitalizacja okolic intymnych pozwala za pomocą jednego zabiegu pozbyć się nawet kilku z tych problemów, poprawiając samopoczucie i jakość życia seksualnego, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Rewitalizacja okolic intymnych w Olsztynie to zabieg, którzy przeprowadzamy w poszanowaniu intymności i potrzeby prywatności każdego pacjenta.

Rewitalizacja okolic intymnych. Dlaczego nie?

Satysfakcja z życia seksualnego jest potrzebą, która nie zna wieku. Zresztą nie tylko menopauza u kobiet czy dojrzały wiek u mężczyzn może sprawić, że zabieg rewitalizacji może przynieść nam korzyści – na suchość i wiotkość pochwy narzekają często kobiety np. po porodzie oraz stosujące antykoncepcję hormonalną. Rewitalizacja okolic intymnych Olsztyn w BClinique pozwala na większą radość z życia seksualnego, zwiększenie poczucia atrakcyjności seksualnej oraz ogólną poprawę kondycji okolic intymnych. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu jest maksymalnie komfortowy, a zastosowanie substancji w 100% biozgodnych z naszych organizmem zwiększa bezpieczeństwo przeprowadzonego zabiegu.

Rewitalizacja okolic intymnych Olsztyn - zapraszamy do BClinique

W BClinique dbamy o komfort i zdrowie pacjenta – w każdym wymiarze. Nasze zabiegi intymne to wyłącznie wyselekcjonowane propozycje, a wszystkie procedury przeprowadzane są przez lekarza z ogromnym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zapraszamy na spotkanie kwalifikacyjne, podczas którego lekarz oceni stan zdrowia pacjenta i odpowie na wszystkie pytanie dotyczące zabiegu i jego bezpieczeństwa.