Mediraty
Linia żuchwy
Modelowania policzków i poprawa owalu twarzy
Zabieg modelowania policzków poprzez uwydatnianie ich zarysu oraz niwelowanie przebarwień i rozszerzonych porów

Opadające policzki oraz utrata owalu twarzy

niekorzystnie wpływają na nasz wygląd – oblicze zaczyna przybierać smutny, a niekiedy wręcz surowy wygląd. Zmiany te związane są z upływem czasu, jednak bywa, że dotykają również młode osoby (np. w wyniku nagłego spadku masy ciała, czy też przebytej choroby). Dzieje się tak za sprawą utraty tzw. podściółki tłuszczowej, która odpowiada za jędrność i objętość i policzków. Ubytki te można jednak uzupełnić poprzez wstrzyknięcie pod skórę wypełniaczy i/lub stymulatorów produkcji kolagenu.

Oferowane w naszym gabinecie zabiegi na policzki

to cały wachlarz propozycji, które mają na celu wygładzenie, ujędrnienie i przywrócenie gęstości skóry, a także odbudowanie utraconej objętości. Pozwalają one modulować kontur twarzy oraz zniwelować przebarwienia, dzięki czemu nasza twarz nabiera zdrowego i młodzieńczego wyglądu.
Pacjentki, które borykają się z rozszerzonymi porami i przebarwieniami na policzkach również mogą liczyć na naszą pomoc – zajmujemy się wygładzaniem i wyrównywaniem kolorytu skóry w tej części twarzy poprzez zastosowanie odpowiednich metod, jak i preparatów.

Metody: