Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


ATR

ATR

Co ATR może zrobić dla Ciebie?

ATR (Auutologous Tissue Refiller, autologiczny wypełniacz tkankowy) to nowość w BClinique – musimy Wam powiedzieć, że nie mogliśmy się go wprost doczekać! Wiedzieliśmy, że ta technologia musi pojawić się i w naszej klinice, a kiedy już się pojawiła, od razu zrobiła furorę. Czym jest ATR? To innowacyjny produkt inżynierii tkankowej, pozwalający na wypełnienie tkanek preparatem pochodzenia autologicznego. Czyli takiego, który jest stworzony z osocza naszej krwi!

Jeśli poszukujesz zabiegu dającego maksymalnie naturalny efekt: pomyśl o ATR. My go polecamy bardzo!

Wskazania do zabiegu:

  • regeneracja i poprawa obszarów, które wymagają dodania objętości twarzy,
  • wypełnienie zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, redukcja cieni pod oczami,
  • skóra w złej kondycji: brak jędrności, blasku,
  • widoczna asymetria twarzy,
  • nadbudowa kości policzkowych.

Zalety:

  • naturalny efekt, zabieg wykonywany bez użycia produktów syntetycznych, 100% biozgodności z organizmem,
  • efekty mogą się utrzymać od 6 do nawet 12 miesięcy,

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Zabieg ATR Olsztyn

ATR to świetny przykład na to, jak bardzo naturalne mogą być zabiegi medycyny estetycznej. I jak bardzo rozwija się ta gałąź medycyny! Wykorzystując w 100% naturalny materiał, jakim jest osocze naszej własnej krwi, możemy uzyskać wymarzony efekt – wykorzystując umiejętność regeneracji naszego własnego ciała! 100% biozgodności z organizmem sprawia, że ryzyko efektów ubocznych jest zmniejszone do minimum. Jeśli więc szukasz zabiegu, który jest jak najbardziej naturalny, ale jednocześnie zachwyci Cię efektem – pomyśl o ATR. Olsztyn to miasto, w którym oferujemy właśnie ten zabieg!

Postaw na ATR w Olsztynie

Zabieg ATR w BClinique wybierają kobiety i mężczyźni w różnym wieku, pragnący poprawić wygląd twarzy. Regeneracja, odświeżenie, zmniejszenie widoczności zmarszczek i bruzd – to zadania, z którymi ATR radzi sobie doskonale. Ze względu na 100% biozgodność materiału, ATR polecany jest alergikom oraz osobom, które obawiają się skutków ubocznych zabiegów medycyny estetycznej. Jeśli masz wątpliwości, czy ATR jest dla Ciebie, chcesz o coś dopytać – pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji, a pierwszym krokiem w BClinique jest zawsze konsultacja, podczas której lekarz oceni stan Twojego zdrowia, zweryfikuje potrzeby Twojej skóry i zapyta o oczekiwania. Z naszego doświadczenia tylko tak dobrany zabieg daje poczucie bezpieczeństwa i spełnia oczekiwania naszych klientów.

Zadbaj o swoją skórę

Zabieg ATR to jeden z tych zabiegów medycyny estetycznej, który naprawdę pozwala „cofnąć czas” – w naturalny, piękny i jednocześnie efektowny sposób. Świetnie się odżywiasz, uprawiasz sport, nie zaniedbujesz pielęgnacji, robisz regularnie badania? Medycyna estetyczna może być tym ostatnim sznytem, ostatnim elementem w szeroko pojętym dbaniu o siebie. Zmarszczki, bruzdy czy utracony kontur twarzy psuje Ci humor? Zadbaj o siebie. Wybierz zabieg ATR w Olsztynie, w BClinique.

Zapraszamy Cię na konsultację!