Mediraty
Okolice oczu
Zabiegi na Okolice Oczu

Rewitalizacja Okolicy Oczu

Głęboka regeneracja skóry wokół oczu

Skóra w okolicach oczu jest niezwykle delikatna, cienka i skłonna do podrażnień. Niewłaściwa pielęgnacja (lub jej brak), nikotyna i stres znacznie przyspieszają pojawienie się pierwszych zmarszczek, które pojawiają się w zewnętrznych kącikach oczu tworząc tzw. “kurze łapki”.
Zmarszczki to nie jedyny sygnał starzejącej się skóry – w okolicy oczu możemy również zaobserwować cienie (tzw. sińce), obrzęk, przebarwienia i rozszerzone naczynia krwionośne zwłaszcza w okolicy pod okiem (dolna powieka). Górna powieka z czasem również staje się „zbyt ciężka”, wiotka i opada. Powstaje fałd skóry, który daje efekt na wpół otwartego oka.

Mankamenty te nie dotyczą tylko

osób, których organizm zaczyna się starzeć; bywa, że są one wynikiem jakiejś choroby, genetycznych uwarunkowań lub czynników zewnętrznych.
Nieestetycznie wyglądające zmarszczki, opadające powieki i inne zmiany w wyglądzie skóry sprawiają, że uroda naszych oczu staje się przygaszona, a cała twarz zaczyna wyglądać na zmęczoną. Dla tej okolicy twarzy zalecane są zabiegi, które opierają się na głębokiej regeneracji skóry. Mają one za zadanie poprawę struktury i elastyczności skóry, przez co spojrzenie nabiera młodzieńczego i promiennego wyglądu.

Metody: