Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Lipotransfer

Lipotransfer

Modeluje, koryguje, odmładza

Lipotransfer, inaczej przeszczep tłuszczu, to modelowanie twarzy i ciała za pomocą autologicznego materiału, jakim jest tkanka tłuszczowa pacjenta. Wykorzystanie preparatu stworzonego z materiałów pozyskanych z krwi lub tłuszczu jest bardzo popularne w medycynie estetycznej, ze względu na większe bezpieczeństwo, niż to się w ma w przypadku materiałów syntetycznych. Lipotransfer to zabieg, który widocznie zmniejszy oznaki starzenia, wypełni ubytki tkankowe (powstałe np. w wyniku operacji, wad wrodzonych czy po prostu starzenia się) lub nierówności, które według opinii pacjenta są niekorzystne i szpecące. W BClinique łączymy doświadczenie, wykształcenie medyczne i światowej klasy sprzęt, aby otrzymać efekty, o których marzą nasi Pacjenci.

Zapraszamy na zabiegi lipotransferu w Olsztynie

Wskazania do zabiegu:

 • modelowanie twarzy (wolumetria policzków, wypełnienie bruzd np. nosowo-wargowych, doliny łez),
 • odmłodzenie twarzy, lifting (zmarszczki, bruzdy, blizny zanikowe),
 • modelowanie ciała (powiększanie piersi, pośladków, łydek),
 • korekcja asymetrii (np. piersi),
 • odmłodzenie skóry dłoni (np. uzupełnienie objętości),
 • rewitalizacja skóry (twarzy, grzbietów dłoni, piersi itd.),
 • wszechstronne leczenie rozstępów, oparzeń i blizn,
 • redukcja wypadania włosów,
 • estetyka i korekcja intymna (wypełnienie warg sromowych, powiększenie/poszerzenie prącia).

Zalety:

 • naturalny efekt wypełnienia (bez zmian kształtu, rysów twarzy),
 • aktywacja procesów naprawczych w obrębie tkanek,
 • pierwsze efekty widoczne od razu po zabiegu,
 • zabieg przy użyciu materiału własnego pacjenta zwiększa bezpieczeństwo (100%)

Często Zadawane Pytania

Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?
Jak wygląda zabieg?
Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 89 307 03 20

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Lipotransfer Olsztyn

Lipotransfer Olsztyn jest zabiegiem wszechstronnym. Niezwykle popularny i ceniony, pozwala na widoczną poprawę wyglądu w bardzo wielu aspektach: od rewitalizacji skóry, poprzez redukcję blizn i nierówności, aż do modelowania ciała i zmniejszenia oznak starzenia. Dzięki wykorzystaniu tkanki własnej pacjenta jest oceniany jako stosunkowo bezpieczny, również dla alergików. Co równie ważne, zabieg można powtarzać, co pozwala zachować uzyskany efekt na dłużej. Wszystkie te zalety sprawiają, że lipotransfer z pewnością jest zabiegiem wartym rozważenia.

Przeszczep tłuszczu Olsztyn

Tłuszcz, chyba najbardziej nielubiana przez nas tkanka, może być cennym orężem i naszym sprzymierzeńcem w walce o atrakcyjny wygląd. Jako substancja wypełniająca, pomoże nam spłycić zmarszczki i zmniejszyć widoczność rozstępów, wymodelować biust i pośladki, oraz wyrównać nawet duże dysproporcje, np. w rozmiarze piersi. Jednocześnie, wykorzystując procesy odnowy zachodzące w skórze, lipotransfer doskonale rewitalizuje skórę, sprawiając, że staje się zdrowsza, widocznie atrakcyjniejsza, młodsza. Jest to możliwe dzięki postępowi medycyny estetycznej, która z roku na rok specjalizuje się i poszerza swoją ofertę o zabiegi, które jeszcze do niedawna były jedynie w zasięgu gwiazd wielkiego formatu. Obecnie, powszechnie dostępne, służą coraz większej liczbie kobiet i mężczyzn, którzy chcą poprawić swój wygląd i samopoczucie.

 

Lipotransfer w BClinique

Wykonanie zabiegu przeszczepu tłuszczu w BClinique jest zawsze uzależnione od decyzji lekarza. Przed zabiegiem konieczne są konsultacje, które ocenią stan zdrowia pacjenta i pozwolą dobrać najlepszy zabieg do oczekiwanych rezultatów. Pacjenci przychodzący do naszego gabinetu otrzymują pełną informację o możliwych do osiągnięcia efektach oraz skutkach ubocznych, a po zabiegu przebywają pod ścisłą kontrolą lekarza. Bezpieczeństwo naszych zabiegów jest dla nas priorytetem, a lipotransfer w BClinique nie jest tutaj wyjątkiem. Zapraszamy do naszego gabinetu!