Mediraty
Pora na Idealne Zabiegi na jesień
0
J
Pora na Idealne Zabiegi na jesień
Pora na Idealne Zabiegi na jesień

Po słonecznym lecie i częstych kąpielach w słońcu, wodach jezior oraz mórz, nasza skóra potrzebuje wytchnienia i regeneracji. Dlatego warto zdecydować się na początek na delikatne zabiegi pobudzające naturalną pracę tkanek i odżywiające naszą skórę.

Jesień to najlepsza pora, aby zawitać w progu naszej kliniki i oddać się naszej opiece.

Odżywienie skóry

Zaczynając od HIFU, który zagęszcza skórę, zwiększając jej elastyczność, poprzez wszystkie zabiegi, które polegają na wprowadzeniu substancji odżywczych. Tak działa mezoterapia gotowymi preparatami czy skinbooster, który pozwala miejscowo wprowadzić potrzebną dawkę aktywnych składników. Warto też rozważyć mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, czyli wykorzystanie własnego materiału, dzięki czemu nawet alergicy mogą mieć pewność, że ich skóra świetnie to przyjmie. Rewitalizacja, ujednolicenie kolorytu, wygładzenie zmarszczek, napięcie i poprawa gęstości – to podstawowe dobrodziejstwa, jakie niesie terapia osoczem.

Pora na laser

Ale jesień to także świetny czas na laseroterapię. Laser frakcyjny cieszy się ogromnym powodzeniem, ponieważ znakomicie redukuje blizny pooperacyjne, potrądzikowe, ale również rozstępy, poszerzone pory czy brodawki. Ma moc odmładzania, niwelowania zmarszczek – nie tylko na twarzy, ale również na dekolcie, szyi i dłoniach.

Jesień to najlepsza pora, aby zawitać w progu naszej kliniki i oddać się naszej opiece. Przychodząc na zabieg, nie tylko wyjdziecie w poczuciu, że zrobiłyście coś dobrego dla siebie, ale również, że spędziłyście czas w przytulnym miejscu, w którym uważność i życzliwość jest fundamentem pracy wszystkich osób.

Aby dowiedzieć się więcej o wspomnianych zabiegach zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowym opisem klikając w odpowiedni link: