Mediraty

Uśmiech wiele zmienia – Zrób to dla swoich ust

Uśmiech wiele zmienia – Zrób to dla swoich ust
0
U
Uśmiech wiele zmienia – Zrób to dla swoich ust
Uśmiech wiele zmienia – Zrób to dla swoich ust

Niektórzy mają tak od urodzenia, inni dopiero wraz z wiekiem – opadające kąciki ust mówią za nas to, czego my wcale nie chcemy powiedzieć. W naszej klinice podnosimy kąciki ust rozmaitymi metodami, najlepiej dopasowanymi do indywidualnych potrzeb każdej klientki.

Osoby, które zatroszczyły się o zmianę tego – wydawałoby się – niuansu, mówią o tym, że wreszcie są inaczej odbierane przez otoczenie.

Sposoby na opadające kąciki

Od wypełnienia toksyną botulinową, kwasem hialuronowym czy ATR-u po zabiegi przy użyciu fibryny bogatopłytkowej lub nici PDO i PLLA albo lipotransferu – sposobów na usunięcie tego mankamentu jest wiele. Grunt, aby pozbyć się smutnego wyrazu twarzy, który niejednokrotnie wpływa na nasz wizerunek zawodowy, kontakty towarzyskie, a nawet efekty sprzedażowe.

Uśmiech otwiera drzwi

Osoby, które zatroszczyły się o zmianę tego – wydawałoby się – niuansu, mówią o tym, że wreszcie są inaczej odbierane przez otoczenie, łatwiej nawiązują kontakty towarzyskie, a na spotkaniach biznesowych wypadają znacznie lepiej. A to dlatego, że opadające kąciki ust zniechęcają do nas ludzi, którzy intuicyjnie się odsuwają, nie wiedząc nawet dlaczego.

Jeśli chcesz sprawdzić, co Ty możesz zrobić dla swoich ust tej jesieni, przyjdź do nas na konsultacje!

Aby dowiedzieć się więcej o wspomnianych zabiegach zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowym opisem klikając w odpowiedni link: