Mediraty
Drugi podbródek o jeden za dużo
0
D
Drugi podbródek o jeden za dużo
Drugi podbródek o jeden za dużo

Kobiety zakrywają go golfem, mężczyźni brodą – drugi podbródek, czyli miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa potrafi całkowicie zmienić charakter naszej twarzy. Dodaje nam niepotrzebnej ociężałości, dlatego warto rozważyć, który z proponowanych zabiegów, będzie dla nas najlepszy.

Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom, zarówno golf, jak i broda będzie wyborem, a nie koniecznością, a nasza twarz wyrazi to, co czujemy, a nie to, co fałszywie podpowiada drugi podbródek.

HIFU – dyskretnie, ale skutecznie

Trwałe efekty przynosi zabieg HIFU, który nie wymaga użycia igieł, jest w pełni dyskretny i nieinwazyjny daje silny impuls pobudzający regenerację tkanek. Rezultaty tego zabiegu pojawiają się stopniowo i bez ponawiania utrzymują się nawet do 2 lat.

Redukcja przez liposukcję

Z kolei liposukcja podbródka to zabieg eliminujący nadmierną tkankę tłuszczową w tym miejscu, modelujący nową linię podbródka. Skóra stymulowana jest do produkcji kolagenu, co poprawia jej napięcie.

Nici PDO i PLLA czynią cuda

Wreszcie nici PDO (polidioksanon) i PLLA wykonane z kwasu mlekowego lub polidioksanonu mają zadanie podnieść, podkreślić i odmłodzić. Rozpuszczając się po pewnym czasie, pobudzają tkanki do produkcji kolagenu. Nie są ani widoczne, ani wyczuwalne pod skórą, a świetnie podkreślą linię żuchwy, na czym często zależy mężczyznom.

Dzięki temu zarówno golf, jak i broda będzie wyborem, a nie koniecznością, a nasza twarz wyrazi to, co czujemy, a nie to, co fałszywie podpowiada drugi podbródek.

Aby dowiedzieć się więcej o wspomnianych zabiegach zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowym opisem klikając w odpowiedni link: