Mediraty

Zabiegi

Uda
Zabiegi wyszczuplające uda i eliminujące cellulit

Modelowanie ud i niwelowanie cellulitu

Szczupłe i pozbawione cellulitu uda

to ideał, do którego dąży niemalże każda kobieta. Z upływem czasu elastyczność i sprężystość tego obszaru ciała zaczyna maleć. Dodatkowo gromadzący się tłuszcz zaczyna wystawać poza linię bioder, co wyraźnie zaburza proporcje kobiecej sylwetki.
Problem ten dotyka zwłaszcza kobiety po ciąży, a także Panie, które prowadzą mało aktywny tryb życia. Nadprogramowe kilogramy sprzyjają z kolei powstawaniu cellulitu, czyli tzw. pomarańczowej skórki, która tworzy na skórze nieestetyczne nierówności.

Ponadto po 30 r.ż.

nasz metabolizm zaczyna zwalniać, co oznacza, że przy zachowaniu takiej samej aktywności fizycznej i nawyków żywieniowych narażeni jesteśmy na większe ryzyko przybrania na wadze.

Zgubienie zbędnych kilogramów i pozbycie się niechcianego cellulitu nie zawsze jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeżeli brakuje nam czasu, wytrwałości i motywacji.

Innym defektem, który odbiera naszym udom zdrowego i atrakcyjnego wyglądu jest wiotkość skóry wywołana brakiem odpowiedniego poziomu nawilżenia. Problem ten nasila się zimą, kiedy skóra narażona jest na ciągłe zmiany temperatur. Wówczas dochodzi do jej przesuszenia i osłabienia warstwy lipidowej naskórka.

Lato również nie jest łaskawe dla naszej skóry, ponieważ duża dawka promieniowania UV negatywnie wpływa na jej stan i przyczynia się do szybkiego fotostarzenia. Skóra traci swą elastyczność, a na jej powierzchni mogą pojawiać się przebarwienia.

Rozstępy na udach

to kolejna bolączka kobiet. Pojawiają się one w różnym wieku, a ich najczęstszą przyczyną powstawania jest ciąża. Rozstępy mogą być również następstwem zaburzeń hormonalnych, które mają bezpośredni wpływ NA włókna podporowe naszej skóry właściwej. W efekcie powstają pasma scieńczałej pomarszczonej skóry przypominające swoim wyglądem blizny.

Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw problemom kobiet, które nie są w stanie osiągnąć satysfakcjonującego wyglądu przy pomocy diety, ćwiczeń, czy zabiegów kosmetycznych.

W naszym gabinecie możecie Państwo skorzystać z zabiegów, które przynoszą rezultat już po pierwszym spotkaniu i są coraz bardziej widoczne z każdym kolejnym zabiegiem. Często wystarczą trzy zabiegi, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Metody: