Mediraty
Laser – pogromca brodawek
0
K
Laser – pogromca brodawek
Laser – pogromca brodawek

Na początek warto chyba wspomnieć, że nasza skóra wymaga stałego monitorowania, a każda zmiana skórna powinna być poddana diagnostyce, aby mieć pewność, czy nie potrzebujemy interwencji medycznej.

Nie wszystkie zmiany skórne są groźne dla zdrowia, ale wiele z nich zaburza nam estetykę, a czasem komfort związany z podrażnieniami czy otarciami.

Zmiany skórne nie na zawsze
Nie wszystkie zmiany skórne są groźne dla zdrowia, ale wiele z nich zaburza nam estetykę, a czasem komfort związany z podrażnieniami czy otarciami. Wystarczy, żeby brodawka wyskoczyła nam w miejscu, gdzie kończy się krawędź dekoltu albo bielizny, aby nie dała nam o sobie zapomnieć każdego dnia. Z kolei zmiany skórne na twarzy bywają dla nas krępujące i często stanowią przyczynę kompleksów.

Przyjdź, usuń, zapomnij

Tymczasem obecna technologia laserowa umożliwia bezinwazyjne i trwałe usunięcie wielu zmian – zarówno tych, które towarzyszą nam od urodzenia, jak również tych, które powstały z wiekiem lub wskutek działania rozmaitych czynników (np. zaburzeń hormonalnych).

    W naszej klinice laseroterapią możemy usunąć wiele zmian skórnych, tj.:
  • brodawki, włókniaki, prosaki, kłykciny kończyste, punkty rubinowe, naczyniaki, tłuszczaki, kaszaki, znamiona barwnikowe i kępki żółte w różnych miejscach,
  • znamiona, które przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu (podrażnienia, otarcia),
  • znamiona, które mają podejrzenie zmian nowotworowych,
  • nieestetyczne zmiany, rozległe.

Wejdź na naszą stronę i sprawdź jak szybko i błyskawicznie możesz pozbyć się problemu:
https://bclinique.pl/lista-zabiegow/laserowe-usuwanie-zmian-skornych/