Mediraty
POSTANÓW I ZACZNIJ W 2023 ROKU
0
N
POSTANÓW I ZACZNIJ W 2023 ROKU
POSTANÓW I ZACZNIJ W 2023 ROKU

Po prostu botoks

Po 45. roku życia warto się zaprzyjaźnić z toksyną botulinową, czyli tzw. botoksem. Profesjonalny lekarz nigdy nie dopuści do sztucznego efektu i twarzy pozbawionej mimiki, której często obawiają się nasze klientki. Toksyna botulinowa zapobiega powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek, dając subtelny i naturalny efekt, którym można się cieszyć wiele miesięcy.

Wampirzy lifting – skóra go kocha

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym zwana wampirzym liftingiem to zabieg na bazie własnego materiału pacjentki. Aplikując osocze bogatopłytkowe, stymulujemy komórki do regeneracji, co daje gwarancję młodzieńczej witalności oraz jędrnej skóry, wolnej od zmarszczek. To idealne rozwiązanie dla osób kochających naturalne preparaty, bez ryzyka uczulenia, ponieważ bazujemy na preparacie uzyskanym z własnej krwi pacjentki.

Kwas hialuronowy – idealne uzupełnienie

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze, ale tracimy ją z wiekiem. To dlatego skóra gubi jędrność, naturalne napięcie i elastyczność.

Aplikując kwas hialuronowy, pobudzamy tkanki do wytwarzania nowego kolagenu, który wypełnia zmarszczki, a twarz odzyskuje dawną jędrność. Zabieg nawilża skórę od wewnątrz, a poprawa kondycji skóry jest naprawdę widoczna.

Regularne zabiegi, które uzupełnią działania kosmetyków, są najlepszą drogą do tego, aby jak najdłużej cieszyć się własnym pięknem, dlatego warto zacząć już od Nowego Roku, wpisując je w swoją standardową rutynę raz na kilka miesięcy.