Mediraty

MŁODSZA ROK PÓŹNIEJ – Zacznij Działać Już Dziś

MŁODSZA ROK PÓŹNIEJ – Zacznij Działać Już Dziś
0
Z
MŁODSZA ROK PÓŹNIEJ – Zacznij Działać Już Dziś
MŁODSZA ROK PÓŹNIEJ – Zacznij Działać Już Dziś

 1. Antyoksydanty w kremie
 2. To właśnie one walczą z wolnymi rodnikami, które atakują Twoją skórę – sprawdź, czy są w składzie twojego kremu, bo właśnie ich rolą jest opóźnianie oznak starzenia.

 3. Filtry UV
 4. Kremy z filtrami powinny być dla Ciebie codziennym nawykiem pielęgnacyjnym. Nie tylko latem, ale o każdej porze roku warto chronić skórę.

 5. Zapomnij o matowych podkładach
 6. Matowe podkłady mają to do siebie, że uwydatniają niedoskonałości cery i nawet najdelikatniejsze zmarszczki – lepszy będzie podkład rozświetlający.

 7. Maska nie tylko na twarz
 8. Częste rytuały maskowe na twarz to świetny zastrzyk dobrych składników, ale nie zapominaj również o maskach na włosy, dłonie i stopy!

 9. Klasyka zamiast retro
 10. Styl retro świetnie wygląda na młodych, ale już sukienka vintage na dojrzałej kobiecie może dodawać jej lat. Najlepiej postawić na klasykę – ona się zawsze obroni.

 11. Zadbaj o kolor ust
 12. Z biegiem lat tracą swoją barwę, dlatego warto podkreślić kolor, choćby delikatnie!

 13. Podkreśl kolor oczy
 14. Kiedy oczy tracą swój blask, warto podkreślić kolor tęczówek odpowiednim cieniem do powiek.

 15. Perfumy z owocową nutą
 16. Zapach różowego grejpfruta sprawia, że kobiety wydają się nawet o 6 lat młodsze niż wskazuje ich biologiczny wiek. – twierdzi Alan B. Hirsch, neurolog i dyrektor fundacji Smell & Taste Treatment and Research Foundation z Chicago zajmującej się badaniami nad smakiem i zapachem.

  Może warto rozważyć zmianę perfum?

 17. Naturalny kolor włosów
 18. Kiedyś jedynym sposobem na odmładzającą fryzurę był blond, dziś najlepiej podkreślić naturalny kolor włosów, a ciemne rozjaśnić delikatnymi refleksami. Częstym fryzjerskim sposobem na dziewczęcy wygląd jest… grzywka.

 19. Najważniejsza jest szyja
 20. Mówi się o tym, że szyja mówi o naszym wieku najwięcej, dlatego o szyję warto dbać szczególnie – zarówno odpowiednimi kremami, jak i zabiegami medycyny estetycznej.