Mediraty
Podaruj Zabieg pod choinkę
0
W
Podaruj Zabieg pod choinkę
Podaruj Zabieg pod choinkę

– Voucher na zabieg medycyny estetycznej? – dziwią się niektórzy. – Przecież moja kobieta się obrazi, pomyśli, że nie jest dla mnie wystarczająco piękna!

A my mówimy: wręcz przeciwnie!

Jeśli cenisz jej urodę, to voucher do BClinique jest tego najlepszym dowodem – chcesz jak najdłużej zachować jej piękno!

Obdarowując ukochaną kobietę Voucherem nie musisz wcale określać rodzaju zabiegu. To ona ostatecznie, z pomocą lekarza wybierze z naszej oferty ten wymarzony.

Jaki zabieg wybrać?

Obdarowując ukochaną kobietę – żonę, mamę, siostrę czy przyjaciółkę – voucherem do naszej kliniki, nie musisz wcale określać rodzaju zabiegu. To ona ostatecznie, z pomocą lekarza wybierze z naszej oferty wymarzony zabieg, decyzja należy wyłącznie od niej.

W hołdzie dla jej urody

Wśród naszych zabiegów wiele z nich ma charakter rewitalizujący – redukują objawy zmęczenia, przywracają świeżość, blask i naturalną urodę. Laser frakcyjny, skinbooster, HIFU czy wypełnienie kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową – to wszystko są zabiegi, które nie ingerują w naturalną urodę, ale po prostu pozwalają jej dłużej kwitnąć. Z kolei wszystkie zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są w 100% czerpaniem z naturalnych zasobów po to, aby dłużej cieszyć się młodością.

W styczniu w sklepach aż gęsto jest od osób, którzy zwracają nietrafione prezenty. Nam nigdy nie trafił się jeszcze ktoś, kto chce oddać voucher. Jak myślicie, dlaczego?