Mediraty
Biust jak z obrazka – Nasza Specjalność
0

 

Nic nie doczekało się takiego hołdu w sztuce jak kobiece piersi – rzeźby, obrazy i fotografie uwieczniają kobiecy biust jako symbol skończonego piękna. Niedziwne więc, że dla kobiet właśnie piersi mogą być powodem do kompleksów lub – wręcz przeciwnie sprawią, że kobieta będzie się czuła atrakcyjna bez względu na wiek. Piękne piersi to nasza specjalność!
Biust jak z obrazka – Nasza Specjalność
Biust jak z obrazka – Nasza Specjalność

Kiedy kobieta dojrzewa ma niewielki wpływ na kształt i rozmiar piersi – najpiękniejszego kobiecego atrybutu. Gdy zostaje matką, jej piersi stają się źródłem bezcennego pokarmu dla dziecka i często już nigdy nie wracają do swojego pierwotnego wyglądu, a kremy tylko nieznacznie niwelują niedoskonałości.

Wiedząc, jak bardzo samopoczucie i samoocena uzależnione jest od pięknego biustu, osiągamy mistrzostwo w modelowaniu piersi (…)
Modelujemy piersi – naturalnie!

Wiedząc, jak bardzo samopoczucie i samoocena uzależnione jest od pięknego biustu, osiągamy mistrzostwo w modelowaniu piersi tak, aby ich kształt i jędrność była najlepszym odwzorowaniem natury. Dzięki temu kobiety, które zmagały się z asymetrią piersi, utratą jędrności piersi czy małą objętością biustu mogą z dumą wypiąć klatkę piersiową.

 

Zabieg wypełniania piersi – sprawdź!

Oferujemy kilka technik wypełniania biustu w zależności od preferencji pacjentki. Doskonale nadaje się do tego również tłuszcz własny, który doskonale przyswajany jest przez organizm.

 

Marzysz o pięknym biuście? Nie czekaj – sprawdź, jak wygląda zabieg.

https://bclinique.pl/lista-zabiegow/podniesienie-modelowanie-i-powiekszanie-biustu/