Mediraty
Labioplastyka na piękne i zdrowe wargi
0
K
Labioplastyka na piękne i zdrowe wargi
Labioplastyka na piękne i zdrowe wargi

Czym jest Labioplastyka warg sromowych?
Plastyka warg sromowych to nic innego jak wycięcie nadmiaru tkanki warg sromowych mniejszych, tak aby przywrócić symetrię. Wpływa to nie tylko na estetykę okolic intymnych, co daje kobietom więcej swobody podczas seksu, ale również przywraca komfort życia podczas wykonywania codziennych czynności.

Asymetryczne wargi sromowe często sprawiają, że dochodzi do bolesnych otarć i zakażeń, wycięcie nadmiarowej tkanki i redukcja warg to bezbolesny zabieg, który poza symetrią wpływa również na zdrowie okolic intymnych.

Asymetryczne wargi sromowe często sprawiają, że dochodzi do bolesnych otarć i zakażeń wskutek uprawiania sportu, zbliżeń, a nawet długiego siedzenia. Wycięcie nadmiarowej tkanki i redukcja warg to bezbolesny zabieg, który poza symetrią często daje coś więcej – życiową witalność!

Jak przebiega zabieg labioplastyki?
Sam zabieg trwa zwykle od godziny do dwóch i pacjentka jeszcze tego samego dnia wraca do domu. Po samym zabiegu występuje lekki obrzęk warg sromowych i możemy odczuwać lekkie pieczenie, dlatego zaleca się, aby zrezygnować ze zbliżeń, długiej jazdy samochodem czy intensywnych treningów. Po tygodniu podczas wizyty kontrolnej zdejmujemy szwy, a po 4 do 6 tygodni można wracać do pełnej aktywności sportowej i seksualnej.

Labioplastyka przywraca swobodę
Choć zabieg dotyczy ciała, często labioplastyka wpływa też na nasze emocje. Pacjentki pozbywają się kompleksów, zahamowań i odzyskują radość życia.
Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz o tym, czy potrzebujesz zabiegu labioplastyki – zamiast poddawać się naciskom z zewnątrz albo słuchać krytycznych głosów, sama zdecyduj, jak bardzo liczy się dla Ciebie Twój komfort fizyczny i psychiczny.
Aby dowiedzieć się więcej o zabiegu labioplastyki kliknij tu.