Mediraty
Wykorzystaj zimę na zadbanie o …
0
Z
Wykorzystaj zimę na zadbanie o …
Wykorzystaj zimę na zadbanie o …

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów rewitalizacyjnych bez użycia skalpela jest osocze bogatopłytkowe i mezoterapia gotowymi preparatami.

Masz plany na nadchodzące ferie? Może warto zafundować sobie podróż w czasie?

Osocze bogatopłytkowe – zastrzyk z natury

Osocze bogatopłytkowe to idealne rozwiązanie dla miłośników naturalnych sposobów odmładzania, podatnych na alergie. Doskonale odświeża okolice oczu, likwiduje kurze łapki, zmarszczki i bruzdy, rewelacyjnie wygładza szyję. Stosowane regularnie jest najlepszym sposobem na zatrzymanie czasu i piękny świeży wygląd. Na czym polega zabieg przeczytasz tu:
Mezoterapia Osoczem Bogatopłytkowym – BClinique

Mezoterapia – odżywczy koktail

Równie skutecznym zastrzykiem młodości jest mezoterapia gotowymi koktajlami odżywczymi – witaminami, minerałami czy kwasem hialuronowym. Sprawdź szczegółowo dobrodziejstwo mezoterapii gotowymi preparatami:
Mezoterapia Igłowa Gotowymi Preparatami – BClinique

Nici PDO i kwas hialuronowy

Szukając alternatywnych dla skalpela zabiegów, warto rozważyć nici PDO oraz kwas hialuronowy, którymi można modelować owal twarzy oraz policzki, zredukować bruzdy i niedoskonałości wokół oczu.
Efekty tych zabiegów utrzymują się nawet do dwóch lat, dlatego warto potraktować je jak inwestycję w piękno, którym cieszyć się będziemy przez wiele miesięcy.

Niezrównany botoks

I wreszcie last but not least – toksyna botulinowa, która jest niezrównana w liftingu górnej części twarzy – szczególnie czoła, lwiej zmarszczki czy kurzych łapek.

Masz plany na nadchodzące ferie? Może warto zafundować sobie podróż w czasie?