Mediraty
Piękne oczy na długie lata
0
K
Piękne oczy na długie lata
Piękne oczy na długie lata

Na czym polega blefaroplastyka?
Zabieg plastyki powiek górnych polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry i nagromadzonego tłuszczu z okolicy oka – trwa około godziny i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Korekcja opadających górnych powiek bądź usunięcie przepuklin tłuszczowych w obrębie dolnych powiek nadaje twarzy świeżego i wypoczętego wyglądu.

Blefaroplastyka to zabieg nie tylko dla osób z opadającą powieką, ale również dla tych, które borykają się z przepukliną tłuszczową, wiotkością tkanki wokół oczu, asymetrią oczu i ograniczoną widocznością.

Dla kogo?
Precyzyjne nacięcie sprawia, że blizna pozostaje niewidoczna, a cieniutki szew zdejmuje się już kilka dni po zabiegu. Blefaroplastyka to zabieg nie tylko dla osób z opadającą powieką, ale również dla tych, które borykają się z przepukliną tłuszczową, wiotkością tkanki wokół oczu, asymetrią oczu i ograniczoną widocznością. Zależnie od problemu, jaki diagnozujemy, dobieramy inną metodę przeprowadzenia blefaroplastyki.
O tym, jak bardzo zmienia się jakość życia i satysfakcja z własnego wyglądu, najlepiej opowiedziałyby nasze klientki, ale rosnąca popularność tego zabiegu jest najlepszą miarą jego skuteczności.

Jak temu zapobiegać?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj materiał video o blefaroplastyce na naszym kanale You Tube klikając TUTAJ