Mediraty
Oczy worki pod oczami
0
W
Piękna oprawa oczu? Mamy na to sposoby!
worki pod oczami

Na czym polega lipotransfer?
Zabieg nano tłuszczem polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z uda lub fałdu brzusznego za pomocą kaniuli, następnie oczyszczeniu materiału biologicznego i rozbiciu cząsteczek tłuszczu na małe fragmenty. Taki preparat wstrzykujemy pod powierzchnię skóry dotkniętej problemem sińców.

W lipcu każda osoba, która zdecyduje się na mezoterapię igłową twarzy otrzymuje od nas mezoterapię okolic oczu w gratisie!

Używamy do tego cieniutkich igiełek, a sam zabieg trwa około 30 minut przy znieczuleniu miejscowym. W efekcie skóra pod oczami stanie się młodsza, gładsza, pobudzona do pracy, ale materiał własny pacjentki sprawia, że istnieje niewielkie ryzyko powikłań.

Redukcja przepukliny tłuszczowej
Tymczasem nieco odwrotnym zabiegiem redukuje się tzw. worki pod oczami, czyli przepukliny tłuszczowe, które są niczym innym jak tkanką tłuszczową, która przesunęła się z oczodołów pod skórę. „Worki” bywają efektem starzenia, ale czasem dotykają również osoby młode, sprawiając, że twarz wygląda na „wczorajszą”, zmęczoną, pozbawioną świeżości. Zabieg polega na usunięciu fragmentu nadmiernie rozciągniętego mięśnia i skóry.

Mezoterapia igłowa w gratisie
A jeśli po prostu chcemy zadbać o skórę wokół oczu i wykonać zabieg pielęgnacyjny, nie leczniczy, ale z estetycznym rezultatem, warto zdecydować się na mezoterapię igłową. W ten sposób możemy znacząco zredukować zmarszczki, wiotką, poszarzałą lub przesuszoną skórę, a także cienie. Sam zabieg trwa niewiele więcej niż kwadrans, podczas którego podajemy przygotowany wcześniej preparat za pomocą drobnych mikronakłuć.

W lipcu br. każda osoba, która zdecyduje się na mezoterapię igłową twarzy otrzymuje od nas mezoterapię okolic oczu w gratisie!