Mediraty
Fotoprotekcja, czyli jaki krem na lato 2022?
0
W
Fotoprotekcja, czyli jaki krem na lato 2022?
Fotoprotekcja, czyli jaki krem na lato 2022?

W naszym subiektywnym przeglądzie dostępnych produktów możemy polecić te oto nowości 2022 roku:
LYNIA SUN SHIELD
Krem ochronny SPF 50+ gwarantuje wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB, zapobiega powstawaniu przebarwień. Lekka konsystencja sprawia, że krem się szybko wchłania – łagodzi i regeneruje skórę, poprawia nawilżenie.

Dostępne na rynku kosmetyki nowej generacji są naprawdę skuteczne i czekają na świadomych konsumentów.

ALGODROPS z wysokim filtrem SPF 50
Lekka emulsja na bazie filtrów organicznych zapewnia ochronę przeciw fotostarzeniu. Przyjemna formuła łączy właściwości serum do twarzy z maksymalną ochroną przed promieniami słonecznymi, zanieczyszczeniem, a także niebieskim i podczerwonym światłem.

Altruist – Sunscreen Fluid SPF50
Wegański, wodoodporny krem nawilżający do twarzy – o parametrach SPF 50 oraz PPD 54. Zawiera filtry chemiczne chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Wzbogacony pantenolem i witaminą E – koi i nawilża.

Pharmaceris S Dermopediatric SPF50+
Idealny dla najmłodszych, bo dedykowany skórze od pierwszego dnia życia, spray ochronny polecany na co dzień, dla skóry delikatnej, wrażliwej. Ochrona oparta jest wyłącznie na filtrach mineralnych, które tworzą ekran odbijający promieniowanie. Forma mgiełki jest wygodna w stosowaniu i nie pozostawia uczucia lepkości.