Mediraty
Chudnij bez potu i bez skalpela
0
J
Chudnij bez potu i bez skalpela
Chudnij bez potu i bez skalpela

Twórcy zaprojektowali mechaniczny system masażu, którego prototyp jest przodkiem współczesnej najnowszej technologii przynoszącej spektakularne tak efekty. Jest to właściwie pierwsza rzeczywista alternatywa dla liposukcji chirurgicznej, czyli inwazyjnego zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej.

Dzięki temu, że zabieg nie tylko usuwa tłuszcz, ale dotlenia skórę i stymuluje produkcję kolagenu, skóra staje się elastyczna i sprężysta. (…)

Na oponkę i nie tylko Z nadmiarem tkanki tłuszczowej zmaga się wiele osób, również tych, która sylwetka jest szczupła, a mimo to tkanka tłuszczowa w obrębie niektórych partii ciała wydaje się nie do ruszenia, co bywa efektem stylu życia, diety czy takich doświadczeń jak ciąża i poród. Zabieg nie tylko redukuje tłuszcz, ale także uelastycznia i ujędrnia skórę, likwidując jednocześnie cellulit. Dlatego z zabiegu skorzystać mogą wszystkie osoby, które pragną pozbyć się nadmiarowych centymetrów, ale także pragną odmłodzić skórę, przywrócić jej witalność. Tym sposobem można redukować tłuszcz nie tylko w tak oczywistych miejscach jak brzuch, pośladki czy uda, ale także na ramionach, plecach, a nawet na twarzy.

Ale jaki jest sekret tej nadzwyczajnej skuteczności?

Synergia technologii

Rewolucyjny zabieg łączy aż pięć technologii, które działając w synergii, z sukcesem usuwają tkankę tłuszczową. To połączenie laseroterapii, endomasażu, iniekcji fosfatydylocholiny, działania pola magnetycznego i eksfoliacji chemiczno-mechanicznej. To wszystko służy przygotowaniu skóry do zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia, którego efektem jest usunięcie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej poprawie kondycji i wyglądu skóry.


5 kroków do idealnej sylwetki

Zabieg przebiega w 5 etapach, z których każdy ma istotne znaczenie dla finalnego efektu.


Etap 1: Microdermolift

Aby przygotować tkankę do zabiegu, najpierw trzeba odblokować naskórek – tą drogą przenikać muszą substancje aktywne, przede wszystkim fosfatydylocholiny. Ta faza wygładza i dotlenia skórę, przygotowując ją na dalszy proces.


Etap 2: Keratox

Preparatami enzymatycznie złuszczającymi przygotowujemy skórę do otwarcia tzw. kanałów hydrofilowych – tą drogą wprowadzimy fosfatydylocholinę. Naturalną substancję obecną w każdej komórce organizmu człowieka, ważną składową mózgu i tkanki nerwowej, która bierze udział w procesie przemiany materii, stymulując redukcję tkanki tłuszczowej.


Etap 3: Laserporation

Laseroterapia + elektroporacja. To kluczowa faza zabiegu. Czas na dobór preparatu wprowadzanego za pomocą elektroporacji. Zwykle jest to fosfatydylocholina, która ma właściwości „rozpuszczające” tkankę tłuszczową. Jednak jeśli celem zabiegu nie jest redukcja, a odmłodzenie skóry, można też wprowadzić kwas hialuronowy, preparaty odżywcze czy koktajle witaminowe.


Etap 4: Endoradiomag

To czas, kiedy korzystamy z najnowocześniejszego urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie usuwa największą ilość adipocytów, czyli komórek tkanki tłuszczowej. Ten sukces zawdzięczamy korelacji 3 technologii: trójstopniowej fali radiowej, polu magnetycznemu, endodermalnemu masażowi. A wszystko to zupełnie nieinwazyjne i bezbolesne!


Etap 5: Radiolift

Wreszcie ostatnia faza zabiegu polega na odbudowie płaszcza hydrolipidowego skóry oraz liftingu i ujędrnieniu. Dzięki technologii fali elektromagnetycznej i elektroporacji dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu, a w efekcie do rewitalizacji i regeneracji tkanki.

Efekty prześcigają oczekiwania Po serii zabiegów w odstępie tygodnia wspomaganej właściwą dietą i nawodnieniem, możemy liczyć na radykalne efekty i pełen wachlarz zmian. Zabieg nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, modelując sylwetkę, ale doskonale radzi sobie z usuwaniem tzw. nawisów tłuszczowych, wszystkich typów cellulitu (wodnego, tłuszczowego, włóknistego i cyrkulacyjnego). W obrębie twarzy obserwujemy zmianę owalu twarzy i wyraźne odmłodzenie. Dzięki temu, że zabieg nie tylko usuwa tłuszcz, ale dotlenia skórę i stymuluje produkcję kolagenu, na każdej partii ciała, poddanej nowoczesnym technologiom, skóra staje się elastyczna i sprężysta.

Pozwól działać naturze

Współczesne wynalazki wychodzą naprzeciw naszym pragnieniom. Chcemy żyć w zgodzie z naturą i wykorzystywać jej moc do lepszego i bardziej komfortowego życia. Stosując odnawialne źródła energii, czerpiemy z tego, co wytworzone przez żywioły, a decydując się na nieinwazyjne zabiegi łączące niezwykłą siłę natury z odkryciami biologii, chemii i fizyki możemy zapewnić sobie zdrowy i piękny wygląd niezależnie od metryki. Czy warto pomiąć taką szansę? Czy warto zlekceważyć osiągnięcia najnowszej technologii, dzięki której możemy cieszyć się młodością przez lata?

To pytania czysto retoryczne. Wynalazki są dla człowieka i dla ludzkiej wygody, przyjemności oraz wysokiej jakości życia. Decydując się na zabieg bezinwazyjnego usuwania tkanki, inwestujesz w swoje ciało, a od jego kondycji zależeć będzie cała reszta Twojego życia. Pozwól więc naturze dobrze się sobą zaopiekować.