Mediraty
Dbaj, nie czekaj, zapobiegaj
0
J

Choć wiele z nas fantazjuje o zatrzymaniu czasu, szczególnie gdy jesteśmy na urlopie lub przeżywamy upojne chwile, takiej możliwości nie ma. Można jednak wyprzedzać czas rozmaitymi działaniami, które zamiast zniwelować skutek, usuną przyczynę. I tak jest z zabiegami medycyny estetycznej.

Dbaj, nie czekaj, zapobiegaj
Dbaj, nie czekaj, zapobiegaj

Zacznij, a zaczną dziać się cuda Dlatego wszystkie nasze zabiegi zawsze dostosowujemy do wieku klientki oraz kondycji jej skóry. Im szybciej do nas trafiasz, tym mniej zabiegów wymagasz i krócej czekasz na efekt, mimo że sam schemat działania zawsze przebiega tak samo. Zaczynamy od rewitalizacji skóry, potem zajmujemy się uzupełnianiem objętości, a na końcu w postaci wisienki na torcie przeprowadzamy delikatny retouch, który prowadzi do efektu wow.

Wszystkie nasze zabiegi zawsze dostosowujemy do wieku klientki oraz kondycji jej skóry. Im szybciej do nas trafiasz, tym mniej zabiegów wymagasz i krócej czekasz na efekt.

Wachlarz urządzeń i preparatów Z szerokiego wachlarza dostępnych urządzeń i preparatów do rewitalizacji skóry, warto wymienić na przykład preparat Profhilo o największym na świecie stężeniu kwasu hialuronowego. Stymuluje on produkcję kolagenu, wygładza zmarszczki, przywraca sprężystość i pierwotny kontur twarzy. Zaledwie dwa zabiegi dają efekty na minimum rok, a dawki powtarzające po 12 miesiącach pozwalają dłużej cieszyć się świeżym młodzieńczym wyglądem. Fankom naturalnym w 100% preparatom polecamy zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi klientki. Ten zabieg gwarantuje poprawę gęstości, kolorytu i napięcia, a jednocześnie jest idealną propozycją dla młodych osób, które wcześnie chcą zacząć przygodę z medycyną estetyczną.

Piękne powieki niezależnie od wieku Trzecim w kolejności, najczęstszym zabiegiem, na który decydują się dojrzałe kobiety jest blefaroplastyka, czyli plastyka powiek górnych lub dolnych. Redukuje ona opadające powieki, tzw. worki pod oczami, przywraca właściwy kontur oczu i kształt powiek. Twarz nabiera wypoczętego i młodzieńczego wyrazu.

Chcesz czuć się dobrze ze sobą? Dbaj, nie czekaj!