Mediraty

LISTA ZABIEGÓW


Punkcja wodniaka jądra

Punkcja wodniaka jądra

nowa technika, lepsze efekty

Wodniak jadra to płyn surowiczy, który gromadzi się między osłonkami jądra. Duża ilość nagromadzonego płynu może powodować problemy przy chodzeniu, dyskomfort oraz duży ból. Wodniak jądra wpływa też niekorzystnie na męską płodność. Alternatywą do leczenia operacyjnego jest punkcja wodniaka jądra (jego nakłucie i opróżnienie), która jest zabiegiem dalece mniej inwazyjnym i wymagającym krótszej rekonwalescencji.

Zapraszamy na punkcję wodniaka jądra w Olsztynie.

Wskazania do zabiegu:

  • wodniak jądra

Zalety:

  • zabieg w znieczuleniu miejscowym,
  • krótki okres rekonwalescencji,
  • bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności,

Często Zadawane Pytania

Jak wygląda zabieg?
Jakich efektów możesz się spodziewać?
Jak to działa?

Ile kosztuje zabieg?

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WĘCEJ?

ZADZWOŃ

 

(+48) 731 206 904

Zastanawiasz się nad innymi aspektami zabiegu? Masz inne nurtujące Cię pytania? Nie czekaj, zadzwoń do nas.

Punkcja wodniaka jądra Olsztyn

Plastyka wodniaka to zabieg dla mężczyzn, który pozwala na uwolnienie się od problemu z tą dolegliwością przy pomocy zabiegu. Wodniaki mogą mieć charakter wrodzony lub nabyty, mogą przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu lub pozostać zupełnie obojętne dla codzienności pacjenta. Zazwyczaj związane są z procesami zapalnymi w obrębie moszny i zwykle występują jednostronnie. Jeśli jednak wodniak jąder przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, istnieje podejrzenie, że obniża płodność i wydłuża proces starania się o dziecko lub może powodować poważne schorzenie, konieczna staje się jego punkcja. Punkcja wodnika jądra Olsztyn? Zapraszamy do BClinique.

Punkcja wodniaka jądra Olsztyn

Bezoperacyjne leczenie wodniaka jądra to stosunkowo nowe osiągnięcie medycyny, które uważane jest za dalece bardziej bezpieczne i komfortowe, niż popularna dotąd operacja chirurgiczna. Również w gabinecie BClinique proponujemy naszym pacjentom tę metodę, ponieważ jesteśmy przekonani o jej skuteczności i mniejszym ryzyku ewentualnych skutków ubocznych. Zabieg punkcji wodniaka jądra Olsztyn wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, aby maksymalnie zwiększyć komfort pacjenta podczas całej procedury. Efekt zabiegu widoczny sjest od razu, tego samego dnia.

Punkcja wodniaka jąder

Wodniak jąder uważany jest za schorzenie łagodne. W większości przypadków nie powoduje nawet żadnych dolegliwości czy problemów z chodzeniem. Warto jednak go leczyć, gdyż jego objawy mogą się nasilać, a do tego może osłabiać płodność, a nawet być przyczyną bardzo groźnych schorzeń, także nowotworów. W BClinique dbamy o zdrowie pacjenta, dlatego podczas wizyty kwalifikacyjnej często prosimy o wykonanie dodatkowych badań, które rozwiążą wszelkie wątpliwości dotyczące jego stanu zdrowia. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w BClinique.