Mediraty
Czego pragnie Twoja skóra?
0
C
Czego pragnie Twoja skóra?
Czego pragnie Twoja skóra?

ONA, czyli oczyszczenie, nawilżenie i odżywienieWiatr, mróz, uboższa dieta, zamknięte pomieszczenia – tego skóra nie lubi. Dlatego wiosną, czas na akcje regenerację.   

Po pierwsze OCZYSZCZENIE – czas usunąć martwy naskórek i poprawić krążenie. Można zrobić to w domowych warunkach peelingiem mechanicznym lub zafundować sobie peeling chemiczny lepszy w przypadku cery wrażliwej lub naczynkowej.

Choć efekty, jakie uzyskasz po zabiegach rewitalizujących, takich jak radiofrekwencja mikroigłowa, mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe dają efekt „WOW”, codzienna mała wielka pielęgnacja to sekret nieskazitelnej urody.

Po drugie NAWILŻENIE – daj się skórze napić. Regularne nawadnianie przez picie wody to fundament prawidłowej pracy organizmu i najważniejsze źródło nawilżenia skóry. Ale równie istotne są dobre kosmetyki nawilżające na bazie naturalnych składników, można też znaleźć liczne maski oraz serum, które świetnie zrobią Twojej skórze.

I wreszcie ODŻYWIANIE – tu znów warto zadbać, zarówno o dietę obfitą w witaminy i składniki odżywcze, jak również o bogate preparaty, które nakarmią naszą skórę.

Połączenie codziennej pielęgnacji ze specjalistycznymi zabiegami daje rezultaty, dzięki którym każdego dnia witasz siebie z  wielką przyjemnością. Nikt nie zadba o Ciebie lepiej niż Ty.  Za oknem wiosna w pełnym rozkwicie, a Ty, co dziś dla siebie zrobisz, aby jeszcze piękniej kwitnąć?