Anna Jabłonowska

Pani Ania jest absolwentką studiów socjologicznych oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi, które ukończyła w 2014 r. Następnie, w celu poszerzania kompetencji i uzupełnienia swoich umiejętności zawodowych ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w Ochronie Zdrowia Uniwersytetu Warszawskiego.

W BClinique pełni stanowisko Menadżera Operacyjnego od połowy 2023 r., jednak jej ścieżki z dr Braczkowską-Skibińską skrzyżowały się zdecydowanie wcześniej, a mianowicie w ramach współpracy z firmą, którą swego czasu p. Anna reprezentowała. Ta zawodowa relacja, od razu bardzo satysfakcjonująca, z czasem doprowadziła do stałej współpracy.

Anna Jabłonowska z medycyną estetyczną oraz obsługą pacjenta związana jest od 5 lat, dlatego potrzeby pacjentów oraz kliniki, są jej tak znane i bliskie.

W BClinique zajmuje się częścią administracyjno-zarządczą. Jej priorytetami są komfort i obsługa pacjenta spełniające najwyższe standardy, sprawne działanie rejestracji medycznej oraz bezpośrednia współpraca z dostawcami.

Prywatnie miłośniczka sportów halowych, m.in. badmintona 😊


Stanowisko | Specjalizacja
  • Manager Operacyjny
Anna Jabłonowska